نعل وارونه وزیر خارجه سعودی: ایران سرزمین‌های عربی را در سوریه اشغال کرده است؛ ایران صادرکننده و حامی تروریست است!

نعل وارونه وزیر خارجه سعودی: ایران سرزمین‌های عربی را در سوریه اشغال کرده است؛ ایران صادرکننده و حامی تروریست است! shia muslim                   
وزیر امور خارجه عربستان در اظهاراتی مضحک و صد البته خصمانه مدعی شد ایران سرزمین‌های عربی را در سوریه به اشغال خود در آورده است.

به گزارش مصاف، عادل الجبیر شامگاه شنبه در پایان نشست با همتای آمریکایی خود جان کری در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: «از نظر ما ایران اراضی عربی را در سوریه اشغال کرده است. آنها دخالت های منفی و مخربی در امورات کشورهای منطقه صورت می دهند. ایران صادرکننده و حامی تروریسم است. البته ما امیدواریم که ایران از ثبات در منطقه حمایت کند و دیگر یک عنصر نامطلوب نباشد»

وزیر امور خارجه عربستان در حالی چنین اتهام عجیب و مشمئزکننده ای را علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح ساخته است که پشتیبانی آشکار رژیم آل سعود از گروههای تروریستی فعال در سوریه و عراق و سایر کشورهای منطقه و نیز تلاش آنها برای اشغال یمن جای هیچ دفاعی را برای این رژیم باقی نگذاشته است.

منبع: شبکه خبری العربیه

کلید واژه های مطلب: نعل   وارونه   وزیر   خارجه   سعودی      ایران   سرزمین‌های   عربی   را   در   سوریه   اشغال   کرده   است؛   ایران   صادرکننده   و   حامی   تروریست   است      shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.