حمله موشکی یمنی‌ها به دو پایگاه نظامی عربستان/ 32 شهید و زخمی در حمله جنگنده‌های سعودی به یمن

حمله موشکی یمنی‌ها به دو پایگاه نظامی عربستان/ 32 شهید و زخمی در حمله جنگنده‌های سعودی به یمن shia muslim                   
ارتش و کیمته‌های مردمی یمن امروز دو پایگاه نظامی سعودی‌ها را هدف قرار دادند و از سوی دیگر جنگنده‌های سعودی با بمباران مناطق مختلف یمن، 32 یمنی را شهید و زخمی کردند.

به گزارش مصاف، ارتش و کیمته‌های مردمی یمن دو پایگاه نظامی سعودی‌ها را هدف قرار دادند و جنگنده‌های این رژیم چندین بار استان صعده حجه و جوف را بمبارن کردند.

شکبه المسیره در خبری فوری گزارش داد: یگان موشکی ارتش و کمته‌های مردمی یمن پایگاه نظامی «القرن» در جیزان عربستان و پایگاه نظامی «رجلا» در نجران را موشک باران کردند.

از سوی دیگر جنگنده‌های رژیم سعودی مناطق مختلفی از شهر "رازح" استان صعده را بمباران کردند که در این حمله یک شهروند شهید و پنج تن دیگر زخمی شدند.

"جبل المثقل" در منطقه الاعروش شهر خولان استان صعده چهار بار و روستای "ضبوه" شهر سنحان و منطقه " الجحملیه" چندین بار توسط جنگنده‌های رژیم سعودی بمباران شد.

همچنین در حمله جنگنده‌های متجاوز سعودی به مناطق "بنی ربیع"، "عمار" و "الشوراق" شهر رازح استان صعده، یک غیرنظامی زخمی و در حمله به شهر "رازح" این استان، یک یمنی شهید و یک تن دیگر زخمی شد.

شش شهروند نیز از جمله یک زن و سه کودک در حمله جنگنده‌های رژیم سعودی به منزلی در حب الشعب استان جوف به شهادت رسیدند.

جنگنده‌های سعودی شهر "بنی حشیش" را نیز هدف قرار دادند که منجر به شهادت دو یمنی و زخمی شدن 15 تن دیگر شد.

گفتی است شورای عالی انقلاب یمن در خصوص آمار تلفات تجاوز به یمن اعلام کرد: 13 هزار یمنی طی حملات وحشیانه آل سعود شهید و 20 هزار تن دیگر زخمی شده‌اند.

منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: حمله   موشکی   یمنی‌ها   به   دو   پایگاه   نظامی   عربستان      32   شهید   و   زخمی   در   حمله   جنگنده‌های   سعودی   به   یمن   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.