خوش آمد گویی تعجب آور خلبان اسپانیایی

خوش آمد گویی تعجب آور خلبان اسپانیایی shia muslim                   
یکی از مسافران صهیونیست به نام "لیور" در گفتگو با کانال دوم تلوزیون رژیم اسرائیل گفت: "ما شوکه شده بودیم. نمی‌دانم چرا خلبان چنین چیزی را اعلام کرد".

 

به گزارش مصاف ،خلبان خطوط هوایی اسپانیا (ایبریا) هنگام فرود هواپیمایش در فرودگاه "بن گوریون" به مسافران اعلام کرد: "به فلسطین خوش آمدید".

رسانه های رژیم اسرائیل اعلام کردند: این حادثه وقتی رخ داد که پرواز شماره 3316 وابسته به شرکت هواپیمایی ایبریا به فرودگاه بن گوریون در تل آویو نزدیک می شد.
 
یکی از مسافران صهیونیست به نام "لیور" در گفتگو با کانال دوم تلوزیون رژیم اسرائیل گفت: "ما شوکه شده بودیم. نمی دانم چرا خلبان چنین چیزی را اعلام کرد".
 
او افزود: خلبان این جملات را به زبان انگلیسی تکرار نکرد و کار خلبان عمدی بود.
 
مسافران صهیونیست گفتند: این خلبان پس از اعلام جملات به زبان اسپانیایی، بدون اینکه اشاره ای به اسم فلسطین یا رژیم اسرائیل کند، به زبان انگلیسی اعلام کرد که هواپیما فرود می آید.
 
یک مسافر صهیونیست در شکایت خود به شرکت ایبریا گفت که به او و خانواده اش توهین شده است و این کار اصلا قابل قبول نیست.
 
سخنگوی شرکت ایبریا در گفتگو با شبکه "بی بی سی" انگلیس از بازجویی کادر پرواز خبر داد و گفت: این شرکت تحقیقات خود را درباره این موضوع شروع کرده است.
 
این سخنگو افزود: هدف شرکت این است که مسافران را فارغ از هر ملیت و نژاد و دینی که دارند، به سلامت به مقصد برساند.منبع: العالم

کلید واژه های مطلب: خوش   آمد   گویی   تعجب   آور   خلبان   اسپانیایی   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.