نیروهای مسلح ما آماده پاسخگویی به شرارت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند

نیروهای مسلح ما آماده پاسخگویی به شرارت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند shia muslim                   
وزیر دفاع در واکنش به اظهارات وزرای دفاع آمریکا و اسرائیل با بیان اینکه آماده پاسخگویی به شرارت‌های این 2 رژیم هستیم، گفت: خوب است آقایان کتاب‌های خاطراتشان را از هم اکنون شروع به نوشتن کنند، شاید فرصت زیاد دیگری پیدا نکنند.

 

به گزارش مصاف، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در واکنش به اظهارات وزرای دفاع آمریکا و رژیم صهیونیستی طی سخنانی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران بر اساس دکترین دفاعی خود و با توجه به الزامات دفاعی ناشی از تهدیدات و برای حمایت از جریان مقاومت در تمامی زمینه‌ها بر توان دفاعی خود می‌افزاید و همواره نیروهای مسلح ما آماده پاسخگویی به شرارت‌های دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده و خواهند بود.

دهقان افزود: به نظرم زمان بیان اینگونه اظهارات در حالیکه که این دو رژیم در مسائل خود ساخته گرفتار و نیاز به کمک دیگران دارند، گذشته و ترجمان استیصال آنها فرافکنی عوامل شکست و تنها مصرف تبلیغاتی داخلی دارد؛ خوب است آقایان کتاب‌های خاطراتشان را از هم اکنون شروع به نوشتن کنند، شاید فرصت زیاد دیگری پیدا نکنند.

وزیر دفاع تصریح کرد: چهره جنایتکارانه، آدمکش و متجاز اسرائیل و آمریکا بر همه ملت های جهان شناخته شده است و ملتها این دو رژیم را جنگ طلب، متجاوز، خونخوار و ضد حقوق بشر می دانند، لذا نیازی نیست که هر روز خودشان با زبان خودشان این معانی را اثبات کنند.

دهقان گفت: البته حتی ملتهای کوچک و بدون ابزار، تحقیر و شکست را بر آمریکا، اسرائیل و اذنابش تحمیل کرده‌اند مثل سومالی، حزب الله لبنان و حماس در اراضی اشغالی؛ قاعدتا ملت قدرتمند ایران با سابقه تمدن چندین برابر آمریکا و رژیم جعلی اسرائیل این نوع سخنان را بیان ضعف و ناتوانی آنها می داند و در عین حال آماده است درسی فراموش نشدنی هم به متجاوزین بدهد.


منبع: فارس

کلید واژه های مطلب: نیروهای   مسلح   ما   آماده   پاسخگویی   به   شرارت‌های   آمریکا   و   رژیم   صهیونیستی   هستند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.