معاون نخست وزیر رژیم صهیونیستی: ایران یک ابرقدرت است

معاون نخست وزیر رژیم صهیونیستی: ایران یک ابرقدرت است shia muslim                   
معاون نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز گذشته در مصاحبه ای اذعان کرد که ایران یک ابرقدرت جهانی است و اسراییل بیشتر از هر چیز دیگر نگران تهدیدشدن خود با قدرتی است که ایران در دست دارد.

به گزارش مصاف به نقل از پایگاه اطلاع رسانی «استرالین»، سیلوان شالوم، معاون نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز گذشته در مصاحبه ای مدعی شد ایدئولوژی داعش مانند ایدئولوژی حماس، گروه اسلامی فلسطینی مستقر در غزه است. وی گفت بر اساس این ایدئولوژی اسلام باید در همه جهان حکومت کند.

وی افزود:رژیم صهیونیستی قدرت ایران را دست کم گرفته است با وجود اینکه ایران تهدید بزرگ تری برای موجودیت رژیم صهیونیستی است.

شالوم همچنین مدعی شد که خطر ایران برای اسراییل و اروپا بزرگ تر از خطر گروه تروریستی داعش است.

این مقام اسراییلی ادامه داد: داعش تنها یک سازمان تروریستی غیرقانونی مانند حماس و حزب الله است که خطر بزرگی برای ما محسوب نمی شوند؛خطر بزرگ تر برای ما ایران است که باید نگران آن باشیم.

سیلوان شالوم با اشاره به اینکه ایران در حال ساخت موشک های دور برد برای حمله به اسراییل است،گفت:ایران یک ابرقدرت است که نباید آن را نادیده بگیریم.

شالوم در ادامه مدعی شد تهران به سی گروه تروریستی در سراسر جهان کمک مالی می کند و توافق اخیر باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا با ایران موجب صلح و امنیت در منطقه نخواهد شد.

این اظهارات در حالی است که اکنون توجه همه جهان معطوف به حملات تروریستی پاریس و تهدید داعش برای همه جهان شده است.

کلید واژه های مطلب: معاون   نخست   وزیر   رژیم   صهیونیستی      ایران   یک   ابرقدرت   است   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.