حمله موشکی یمنی‌ها به نیروگاه برق «الخوبه» و دو پایگاه نظامی آل‌سعود

حمله موشکی یمنی‌ها به نیروگاه برق «الخوبه» و دو پایگاه نظامی آل‌سعود shia muslim                   
یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن امروز نیروگاه برق شهر الخوبه و دو پایگاه نطامی عربستان را با موشک‌های گراد بمباران کردند.

 

به گزارش مصاف، منابع یمنی لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش دادند: یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن ایستگاه برق "البیضاء" در شهر الخوبه واقع در استان جیزان عربستان را هدف قرار دادند.

شبکه تلویزیونی المسیره در این باره اعلام کرد: نیروهای یمنی توانستند در حمله موشکی به نیروگاه برق البیضا تعدادی از تاسیسات آن را منهدم و شماری از سعودی‌ها را نیز زخمی کنند.

این شبکه یمنی در خصوص حمله به پایگاه‌های نظامی سعودی خبر داد: یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن پایگاه نظامی "قرناء" در جیزان را با ده‌ها موشک گراد و پایگاه "المعنق" در جیزان با تعداد زیادی خمپاره هدف قرار دادند.

المسیره افزود: نیروهای یمنی همچنین بلندی‌های "الشيباني"، گذرگاه مرزی "علب" و مركز "ملطه" در استان عسیر را با حملات توپخانه‌ای بمباران کردند.

گفتی است، تشکل موسوم به ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان سعودی در فروردین ماه سال جاری تجاوز به یمن را بمباران مناطق مسکونی آغاز کرد.

آل سعود در توجیه این بمباران مدعی شد که تمامی موشک‌های بالستیک و انبارهای مهمات و تسلیحاتی یمن را تخریب کرده است، اما نیروهای یمنی با استمرار پیشروی‌های خود در خاک عربستان و حملات موشکی به پایگاه‌های نظامی، ادعای کذب سعودی‌ها را بر ملا ساختند.منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: حمله   موشکی   یمنی‌ها   به   نیروگاه   برق   «الخوبه»   و   دو   پایگاه   نظامی   آل‌سعود   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.