اسلام داعش را به رسمیت نمی‌شناسد

اسلام داعش را به رسمیت نمی‌شناسد shia muslim                   
مسلمانان ایالت فلوریدا دور هم جمع شدند و با ابراز انرجار از حملات وحشیانه داعش، اسلام را مبرای از اینگونه اعتقادات و افعال دانستند.

 •  
 • به گزارش مصاف، مسلمانان ایالت فلوریدا روز جمعه گذشته در موسسه "دار العلوم" این ایالت دور هم جمع شدند تا عدم انطباق داعش با دین اسلام را بیان و بر خشن بودن اسلام دروغین آنان تاکید ورزند.

  این مسلمانان هر هفته در این محل گرد هم می‌آیند ولی با توجه به وقایع اخیری که در اروپا رخ داده و داعش در آنها دست داشته است؛ این ترس وجود دارد که ابهامات و شبهاتی نسبت به دین اسلام در اذهان عمومی به وجود آید.

  امام جماعت این موسسه اسلامی، در این باره اظهار داشت: ترس بر بسیاری از مسلمانان غالب شده است، تا جایی که برخی زنان مسلمان قصد برداشتن حجاب خود را دارند(!). آنان برای خارج شدل از منزل حتی به قصد خرید، هراس دارند چراکه احتمال آزار و اذیت آنان توسط اروپایی‌ها وجود دارد.

  شیخ «شفیات محمد» با بیان اینکه اقدامات داعش باعث شده مردم در خیابان‌ها به مسلمانان بدبین باشند، تاکید کرد: این موضوع بسیار دلخراش است. داعش هیچ بخشی از دین مبین اسلام نیست و اسلام هم داعش را به رسمیت نمی‌شناسد.

  همچنین دبیر مسلمان آموزش و پرورش پنسیلوانیا گفت: داعش چهره اسلام را تخریب کرده و نمایی خشن از اسلام به جهان عرضه نموده است.

  «پدرو ریورا» اذعان کرده که با رفتار نیکو و کمک به دیگران می‌توان چهره حقیقی اسلام را به جهانیان نشان داد.

  وی افزود: ما به عنوان یک مسلمان می‌توانیم وظیفه خود را در امر تعلیم و تربیت به بهترین وجه انجام دهیم و این تاثیر مستقیمی بر جامعه خواهد گذاشت.


  منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: اسلام   داعش   را   به   رسمیت   نمی‌شناسد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.