پسر اردوغان همراه با تروریست‌های داعش

پسر اردوغان همراه با تروریست‌های داعش shia muslim                   
رسانه‌های روسی عکس‌هایی از پسر اردوغان همراه با تروریست‌های داعشی منتشر کردند.

 

به گزارش مصاف، رسانه‌های روسی عکس‌هایی از پسر رئیس جمهور ترکیه به همراه سرکردگان گروه تکفیری داعش منتشر کردند.

«بلال اردوغان» پسر «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهوری ترکیه در این عکس‌ها در کنار شماری از سرکرده‌های داعش ایستاده است و علائم رضایت در چهره بلال اردوغان به خوبی دیده می‌شود که نشانگر روابط دوستانه بین وی و داعش است.

گزارش‌های رسانه‌ها حاکی است بلال اردوغان با شبکه تروریستی داعش روابط بسیار نزدیکی دارد و وی مسئول تجارت نفت با داعش است به همین سبب امکان دارد به اتهام حمایت از تروریسم تحت تعقیب قرار گیرد.

از طرف دیگر روزنامه تردا چاپ روسیه فاش کرد؛ بلال اردوغان در سرنگونی هواپیمای روسی بر فراز سوریه دست دارد.

اظهارات و مواضع در خصوص حادثه حمله ترکیه به هواپیمای روسی ادامه دارد اما روزنامه تردا خبر غافلگیر کننده و متفاوتی منتشر کرد.

این روزنامه نوشت: بلال اردوغان پسر رئیس جمهور ترکیه در حادثه حمله به هواپیمای نظامی بر فراز ترکیه دست دارد زیرا او با شبکه تروریستی داعش روابط تجاری دارد.

این روزنامه نوشت: صدور نفت یکی از منابع اصلی داعش است و این شبکه روزانه حدود ۳۰۰ هزار بشکه نفت استخراج می‌کند و حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیون دلار ماهانه از این طریق در آمد دارد.

فروش این مقدار نفت در بازارهای جهانی فقط از طریق شرکتهای پالایش نفت امکان پذیر است که تجهیزات و زیرساخت‌های لازم را دارند علاوه بر اینکه به روابط تجاری نیاز است و بلال اردوغان نیز این روابط را تأمین می‌کند.

حمله به هواپیمای نظامی روسیه نیز تلاش برای متوقف کردن صنایع نفتی تروریست‌ها بود.

گفتنی است جنگنده‌های روسی از چند روز پیش حمله به مواضع استخراج نفت تحت کنترل داعش آغاز کرده‌اند و این حملات به انهدام انبارهای بزرگ نفت و ۵۰۰ دستگاه تانکر نفت داعشی‌ها منجر شده است.

«سرگئی شویگو» وزیر دفاع روسیه اعلام کرد این عملیات باعث شده است نفت فروشی شبکه تروریستی داعش به بازار کاهش یابد.


منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: پسر   اردوغان   همراه   با   تروریست‌های   داعش   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.