استقبال از شب یلدا با کمپین «یلدای مهدوی»

استقبال از شب یلدا با کمپین «یلدای مهدوی» shia+muslim                   
همزمان با سالروز امامت امام عصر(عج)، کاربران شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام به استقبال شب یلدا رفتند.

 

به گزارش مصاف، شب یلدای امسال در تقارن با آغاز امامت صاحب الزمان(عج) یلدای مهدوی است.

پاییز فصل انقلاب فصل‌هاست تمام طبیعت متحیر و مغلوب بغض آسمان می‌شود.

پاییز فصل شاعرانه‌ ای است که انتهای آن شبی است به بلندای یلدا. این شب بلندترین شب عاشقانه ‌هایی است که به یمن آمدن نو عروس سپید جامه زمستان به شادی گرد هم آمده و صله رحم را در کنار عزیزان محقق می سازیم.

اما امسال شب یلدا مصادف شده با آغاز امامت امام مهدی(عج) که جهان در انتظار اوست و به یمن این تقارن یلدای امسال یلدایی مهدوی است، یلدای امسال با عطر نرگس فاطمه معطر است.

کمپین اجتماعی عاشقان حضرت ولی‌عصر(عج) این روزها با هشتگ #یلدای-مهدوی در شبکه‌های اجتماعی شکل گرفته است.

کاربران فضای مجازی می توانند با عوض کردن تصویر پروفایل خود و بازنشر طرح ها و پوسترهای #یلدای-مهدوی  به جمع افرادی که در این کمپین شرکت کرده اند بپیوندند.

یلدای امسال همچنین فرصتی ارزشمند برای تجدید پیمان با ولی عصر(عج) است و باشد تا ملت خدا جوی ایران در شب یلدا راس ساعت 21 در اقدامی ارزشی دعای سلامتی حضرت صاحب الزمان عج را قرائت کنند.

از آنجایی که ذکر تعجیل فرج رمز نجات بشر است، برآنیم که اَللّهُم عَجّل لولیّک اَلفَرَج ذکر جهانی شود، از پیامبر اکرم (ص) روایت شده است که فرمودند: برترین عبادت ها انتظار فرج است؛ لذا امشب فرصت وصال منتظر واقعی با منجی است تا شب یلدای مهدوی را با ذکر دعای فرج همراه سازیم و زمستان را با یاد منجی آغاز کنیم.

منبع: مشرق

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.