تروریسم دولتی صهیونیست‌ها؛ سکوت ننگبار غرب ریاکار و ارتجاع سازشکار

تروریسم دولتی صهیونیست‌ها؛ سکوت ننگبار غرب ریاکار و ارتجاع سازشکار shia muslim                   
شهادت قنطار کمکی به بقای اسراییل نمی‌کند

آری خبر کوتاه بود، سرداری از اردوگاه مقاومت و شهامت به آرزوی دیرینه‌اش رسید. تروریسم دولتی رژیم اشغالگر قدس در راستای جنایات همیشگی خود "ابوعلی" سعید قنطار را در جرمانا در اطراف شهر دمشق به شهادت رساند. دراین جریان، اهالی جرمانا که طی چهار سال مورد حمله و تعرض گروه‌های تکفیری وابسته به القاعده و آل‌سعود به سبب شهادت و زخمی شدن عده‌ای عزادار شدند.

اما سردار آزادگان لبنانی علیه اشغالگران در یک مبارزه طولانی قربانی حمله خفاشان صهیونیست شد ولی آخرین قربانی تروریسم دولتی صهیونیستی نخواهد بود. سکوت مجامع بین‌المللی و اردوگاه استکبار جهانی و اعراب سازشکار این بار مثل همیشه مرگ بار بوده است. سکوتی که به تجاوزگر جرات و اجازه تکرار جنایت می‌دهد.

هیچ کس از اقدام تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی تعجب نمی‌کند زیرا بسیار این رژیم تروریستی توسط گروه‌های تروریستی مانند "هاگانا"، "اشترن"، "بیتار" و "آرگون" پایه‌ریز شده است و کارنامه این کیان پر از رخدادهای جنایتکارانه است و در حال حاضر جریان داعش و دیگر گروههای تکفیری از این گروه‌های تروریستی صهیونیستی الگو و سرمشق می‌گیرند، زیرا اساس و پایه کارش ارعاب و هراس است.

سکوت ذلت‌بار و معنی‌دار مجامع بین‌المللی و محافل منطقه‌ای در قبال سیاست این رژیم، نگران‌کننده است، زیرا اهداف و اولویت‌های ایجاد این محافل و این نهادهای بین‌المللی از معنی و محتوا تهی می‌شود و جامعه بین‌المللی مرعوب قوانین جنگل و عصر حجر خواهد شد.

سیاست تهدید و مداخله خشن و قهرآمیز یک دولت در امور داخلی دیگر کشورها و تخلف از قوانین بین‌المللی و منشور سازمان ملل، بخشی از تعریف واژه " تروریسم دولتی" است که سرمشق سیاست خارجی این کیان غاصب است. استراتژی تروریسم دولتی که توسط اشغالگران قدس اعمال می‌شود، شکل افراط و تجاوزکارانه تحمیل و اعمال روش‌های خشونت، تهدید و باج خواهی در حوزه‌های نظامی- امنیتی و سیاسی- ایدئولوژیکی کشورهای همسایه فلسطین اشغالی و منطقه‌ خاورمیانه است.

چرایی به کارگیری این استراتژی توسط صهیونیست‌ها در عوامل زیادی نهفته است از جمله:

1- بقا و تداوم حیات این کیان اشغالگر وابسته به اعمال این استراتژی تجاوزکارانه است. حیات این رژیم در گروه ارعاب همسایگان و به ذلت کشاندن مردمان این منطقه است.

2-آمریکا که شریک این رژیم در تمامی این جنایت ها است فضای آماده برای عملیاتی شدن این استراتژی، فراهم نموده است و هر اقدام تروریستی این رژیم را به عنوان یک حق مشروع و وسیله‌ای برای دفاع از خود، قلمداد می‌کند. این رژیم در اجرای این استراتژی هیچ مانعی بازدارنده در پیش رو نمی‌بیند و لذا هر زمان و هرشرایطی که بخواهد دست به این اقدام جنایتکارانه می‌زند.

3- رژیم تجاوزگر صهیونیستی به بهانه‌ها و به مناسبت‌های گوناگون علیه همسایگان فلسطین اشغالی دست به تجاوز می‌زند تا این اقدام را به صورت یک "رویه مشروع" تثبیت کند و این رویه تجاوزکارانه را به عنوان یک مافوق مبانی و اصول حقوق بین المللی به اثبات برساند. در طول حیات ننگین این رژیم تجاوز تروریستی دولتی به عنوان حق مشروع قوم بنی اسراییل در امده است و به طور نانوشته در قوانین حقوق بین‌الملل ثبت و حک شده است.

4- رژیم صهیوینستی "زبونانه" از شرایط بحران و جنگ در سوریه فرصت‌طلبی کرده و "خطوط قرمز" و "حق و حقوق" برای خود قائل شده است و تجاوز به خاک سوریه و لبنان را به عنوان یک حق مسلم و رویه مشروع برای خود معنا کرده است.

اما چرایی به شهادت رساندن قنطار؟
رژیم تجاوزکار اسرائیل نسبت به مردان مقاومت کینه و حس انتقامجویانه دارد و شهید "ابوعلی" از دوران آزادی خود در 2008 زیرنظر و پیگیری موساد و عواملش بوده و  همواره این رژیم در صدد ترور و کشتن ایشان بوده است، زیرا:

1- مبارزه برای آزادی فلسطین و سرزمین‌های اشغال به عنوان هدف و آرمان شهید والای ما بوده است، این سردار هفت سال پیش و زمانی که از زندان آزاد شد گفت: "از فلسطین نمی‌روم مگر به آنجا بازگردم". او خوب می‌دانست که جسمش از فلسطین اشغالی جدا شده ولی روحش و قضیه فلسطین با هم گره ازلی و ابدی خوردند. مبارزه سی ساله او در زندان‌های اشغالگران روح و اراده فولادین در وجود شهادت‌طلبش به وجود آورده بود و در مبارزه برای آزادی فلسطین و قدس اراده تسلیم‌ناپذیری داشت، لذا رژیم صهیونیستی به دنبال کشتن این اراده و این روح بوده است.

2- قنطار بسان بسیاری از مردان مقاومت و شهادت که تمام عمرش در راه مقاومت و حق سپری کرده و از همان عملیات "نهاریا" در 1979 و اسارت سی ساله‌اش تا روز شهادتش در دسامبر2015، به صورت یک الگو یک تجسم عینی «مجادهدت و مقاومت» تبدیل شد و لذا این رژیم ددمنش در صدد متلاشی کردن الگوهای جبهه مقاومت اسلامی می‌باشد. هدف صهیونیست‌ها ترور نمادهای مقاومتی است که در مبارزه با این رژیم غاصب پایدار و استوارند.

3- رژیم صهیونیستی در این اقدام جنایتکارانه در پی رفع تمام موانع سر راه عادی‌سازی و سازشکاری خود با اعراب و منطقه است.

4- شهید ما که همواره در رویا و ‌آرزوی شهادت نفس می‌کشید، روحیه شهادت‌طلبانه و عقل مبتکر و عملیاتی داشته و لذا این رژیم به دنبال کشتن این روحیه و این عقل بوده است. شهید قنطار برای وجود و بقای این رژیم تهدید واقعی بود و لذا توسط این رژیم به شهادت رسید.

اما این رژیم که در درون دژهای امنیتی دروغین زندگی می‌کند باید بداند که عمر ننگینش به درازا نمی‌کشد و کیانش همانند خانه عنکبوت سست و بی‌پایه است.

این رژیم گمان نبرد که با ترور قنطار و مردان مقاومت، بقا و حیاتش تداوم می‌بخشد زیرا این تصور سراب و خیال خام است.

منبع: خبرگزاری فارس

کلید واژه های مطلب: تروریسم   دولتی   صهیونیست‌ها؛   سکوت   ننگبار   غرب   ریاکار   و   ارتجاع   سازشکار   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.