واکنش صهیونیستها به آزمایش موشک بالستیک عماد

واکنش صهیونیستها به آزمایش موشک بالستیک عماد shia muslim                   
همزمان با آزمایش موفقیت آمیز یکی از پیشرفته‌ترین موشکهای بالستیک ایران به نام "عماد"، رژیم صهیونیستی از آزمایش یک سامانه موشکی جدید خبر داد.

 

به گزارش مصاف، "اور هیلر" تحلیلگر مسائل نظامی و راهبردی شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: "آزمایش سامانه ضد موشکی "ختس 3" موفقیت آمیز بود. این سامانه موفق شد موکشهای فرضی ایران را در فضا شناسایی و رهگیری کند."

وی مدعی شد: "اسرائیل پس از این آزمایش نفس راحتی کشید. این موشک از قرارگاه نیروی هوایی بلماحیم در مرکز شلیک شد."

این تحلیلگر ادامه داد: "ختس موشک مهاجم را در فضا در ارتفاع صدها کیلومتر خارج از جو زمین شناسایی و رهگیری کرد. نتیجه آزمایش پس از بررسی های لازم بسرعت اعلام شد.. آزمایش موفقیت آمیز بود."

وی در بیان تفاوتهای ختس 3 با نمونه قبلی آن گفت: "این موشک برای مقابله با موشکهای در حال ارتقای دشمن طراحی شده است. و منظور از دشمن طبیعتا ایران است. ایرانیها همواره در حال ساخت موشکهایی با تکنولوژی پیشرفته هستند."

هیلر تأکید کرد: "ساخت این موشک ملیونها شیکل (واحد پول رژیم صهیونیستی) برآورد شده است.هزینه این موشک مانند موشکهای بازدارنده سامانه گنبد آهنین نیست که صدها فروند از آن طی عملیات اخیرغزه شلیک شد."

وی در خصوص زمان تحویل این سامانه به ارتش رژیم صهیونیستی اظهار داشت: "این بستگی به کمکهای آمریکا دارد ممکن است طی یک یا دو سال دیگر به سامانه های گنبد آهنین ختس 2 و عصای جادو بپیوندد."

منبع: العالم

کلید واژه های مطلب: واکنش   صهیونیستها   به   آزمایش   موشک   بالستیک   عماد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.