‌از اعلان جنگ تا سرکوب به دست پلیس

‌از اعلان جنگ تا سرکوب به دست پلیس shia muslim                   
در آستانه سال نو میلادی، مقامات 15 شهر آمریکا اقدام به سرکوب کارتن خواب‌ها کردند.

 

به گزارش مصاف، مقامات بیش از 15 شهر در آمریکا در آستانه فرا رسیدن سال نو میلادی برای پنهان کردن معضل افراد بی سرپناه در این کشور ، درصدد برچیدن آلونک‌های افراد بی‌خانمان و پراکندن کارتن خوابها در سطح شهرها برآمده‌اند.

آمارها نشان می‌دهد در یک شبانه‌روز در آمریکا ، حدود 578 هزار  بی‌سرپناه شب را در خیابان‌ها می‌گذرانند. با این وجود مقامات پانزده شهر آمریکا به جای رسیدگی به این افراد، در آستانه سال نو میلادی، می‌کوشند به نحوی معضل بی‌خانمان‌ها را از دید عموم مخفی نگاه دارند.

به گزارش ان پی آر ، مسئولان پورتلند در ایالت مین در طول ماه دسامبر به شدت در حال برچیدن مناطق ویژه آلونک نشینان و افراد بی‌سرپناه در سطح شهر هستند. همچنین شهردار سیاتل در ایالت واشینگتن بر ضد بی‌خانمان‌ها اعلان جنگ کرده است. در این شهر دو منطقه قانونی برای اسکان افراد بی‌سرپناه وجود داشت که بیش از 100 نفر در آن اسکان داشتند اما پلیس همه آلونک‌های این افراد را در روزهای اخیر جمع آوری کرد.

به نوشته سیاتل تایمز، در سال 2012 پلیس 80 آلونک ، در سال 2013 حدود 131 آلونک، در سال 2014 حدود 351 آلونک و تا نوامبر سال 2015 حدود 527 آلونک را در شهر سیاتل جمع‌آوری کرده است.

سرکوب کارتن خوابها در شهر یورکا در ایالت کالیفرنیا به حدی بوده است که بی‌خانمان‌ها برای سپری کردن شب به مناطق مردابی روی آورده‌اند. این وضعیت در شهرک مندوتا در همین ایالت نیز مشهود است.

فینیکس ، نیواورلئان ، واشنگتن دی سی ، بویز ، کیسمی ،‌توکسون ، سالیناس، هونولولو ، دالاس و اوکلند از دیگر شهرهایی هستند که مسئولان آنها در آستانه فرا رسیدن سال نو درصدد برچیدن مناطق آلونک نشین و پراکندن افراد بی‌خانمان در سطح شهر بر‌آمده‌اند.


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

کلید واژه های مطلب: ‌از   اعلان   جنگ   تا   سرکوب   به   دست   پلیس   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.