ده‌ها کشته و زخمی حاصل پیشروی‌های روز گذشته یمنی‌ها / ارتش یمن به دروازه‌های شهر الطوال رسید

ده‌ها کشته و زخمی حاصل پیشروی‌های روز گذشته یمنی‌ها / ارتش یمن به دروازه‌های شهر الطوال رسید shia muslim                   
نیروهای یمنی روز گذشته موفق شدند پیروزی هایی را در خاک عربستان سعودی رقم بزنند.

به گزارش مصاف، ارتش و کمیته های مردمی یمن روز گذشته 14 دی ماه با پیشروی های قابل قبولی در خاک عربستان موفق به وارد ساختن شکست های سنگینی به سعودی ها شدند.

در این پیشروی، نیروهای یمنی توانستند خود را تا داخل مرزهای شهر "الطوال" که شهری مرزی به حساب می آید برسانند که منجر به کشته و زخمی شدن شمار زیادی از نیروهای سعودی و مزدوران آنان شد.

از طرفی ، یک منبع آگاه نظامی یمنی از هلاکت دو سعودی، طی عملیاتی غافلگیرکننده در خاک عربستان خبر داد و افزود: توپخانه ارتش یمن نیز با شلیک ده ها موشک به مواضع سعودی ها در "بیت کعب"، "العطایا الشرقیه" و " المصفق" در استان جیزان موفق به عقب راندن این مزدوران از مواضع خود شد.

همچنین از جبهه های دیگر خبر می رسد که توپخانه ارتش یمن با شلیک موشک هایی به بخش هایی از شهر "خوبه" و "قائم زبید" شمار از سعودی ها را به هلاکت رساند، البته که آمار دقیقی در دست نیست.

شایان ذکر است که پیشروی های روز گذشته ارتش و کمیته های مردمی یمن در حالی صورت گرفت که بسیاری از رسانه های تابع رژیم سعودی از تشکل موسوم به ائتلاف عربی در خاک یمن خبر می دادند.

منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: ده‌ها   کشته   و   زخمی   حاصل   پیشروی‌های   روز   گذشته   یمنی‌ها         ارتش   یمن   به   دروازه‌های   شهر   الطوال   رسید   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.