دانشمند اهل سنت: شاه سعودی توبه کند

دانشمند اهل سنت: شاه سعودی توبه کند shia muslim                   
جنگ (حاضر) نبرد بین شیعه و سنی نیست بلکه نبردی بین استکبار جهانی به رهبری اسرائیل و آمریکا که ریاض و برخی کشورهای عربی آن را اجرا می‌کنند، و کسانی است که خواستار وحدت اسلامی و جنگ با اسرائیل با هستند.

به گزارش مصاف، شیخ «ماهر حمود» دانشمند اهل سنت و رئیس اتحادیه «علمای مقاومت» لبنان تاکید کرد که عربستان سعودی مال و جان مسلمانان در یمن و سوریه را به بازی گرفته است.

به گزارش وبگاه خبری «النشره»، شیخ ماهر حمود در مراسم محکومیت اعدام شیخ «نمر باقر النمر» توسط مقامات ریاض، گفت: جنگ (حاضر) نبرد بین شیعه و سنی نیست بلکه نبردی بین استکبار جهانی به رهبری اسرائیل و آمریکا که ریاض و برخی کشورهای عربی آن را اجرا می‌کنند، و کسانی است که خواستار وحدت اسلامی و جنگ با اسرائیل با هستند.

وی با محکوم کردن اقدام ریاض در اعدام شیخ نمر خطاب به «سلمان بن عبدالعزیز» شاه سعودی گفت: خون، آبرو و اموال مسلمانان به شما سپرده شده است. پس تقوی خدا پیشه کن زیرا که در یمن و شام با خون بازی می‌کنی و اموال مسلمانان را هدر می‌دهی.

شیخ ماهر حمود در ادامه پیامش به شاه سعودی گفت: قبل از اینکه به جای «طوفان قاطعیت» جنایتکار (نام عملیات عربستان در تهاجم به یمن)، «طوفان خدا» از راه برسد، همچنان مجالی برای توبه و بازگشت فرا روی تو وجود دارد.

وی با بیان اینکه شبکه‌های فتنه ایران را به عنوان دشمن اسلام جلوه می‌دهند، افزود: ایران در غزه و لبنان از مقاومت حمایت کرده و با اسرائیل تبادل مالی ندارد آنگونه که ترکیه روابط مالی (با دشمن صهیونیستی) دارد.

منبع: جام نیوز

کلید واژه های مطلب: دانشمند   اهل   سنت      شاه   سعودی   توبه   کند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.