رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش: نباید بر لبخند دشمنان خوشحالی کرد و امیدوار شد

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش: نباید بر لبخند دشمنان خوشحالی کرد و امیدوار شد shia muslim                   
حجت الاسلام آل هاشم دشمن‌شناسی، وحدت و مبارزه هوشمندانه و بی‌وقفه با دشمنان و اهداف پلیدشان را لازمه پیروزی و غلبه بر توطئه آنان و بدخواهان نظام دانست و افزود: هرگز نباید بر لبخند دشمنان خوشحالی کرد و امیدوار شد، بلکه باید به اهدافشان تمرکز کرد.

به گزارش مصاف، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در جمع کارکنان پایور و وظیفه مرکزآموزش ۰۸ شهید «ابراهیم نوری» شهرستان خاش به ایراد سخن پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین «سید محمد علی آل هاشم» در جمع کارکنان و سربازان این مرکز به تشریح سابقه سیاه سیاستمداران آمریکا در ضربه زدن به استقلال، فرهنگ و اقتصاد کشور پرداخت و تصریح کرد: آمریکا همواره دشمن ایران اسلامی بوده و از هیچ فرصتی برای ضربه زدن به کیان و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دریغ نکرده است.

وی سپس دشمن‌شناسی، وحدت و مبارزه هوشمندانه و بی‌وقفه با دشمنان و اهداف پلیدشان را لازمه پیروزی و غلبه بر توطئه آنان و بدخواهان نظام دانست و افزود: هرگز نباید بر لبخند دشمنان خوشحالی کرد و امیدوار شد بلکه باید به اهداف دشمنان تمرکز کرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش سپس به تذکر و تأکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نسبت به خطر نفوذ دشمن و استکبار از منظر برجام و پسا برجام اشاره و خاطرنشان کرد: معظم له در طول مذاکرات بیش از ۷۰ مرتبه این خطر را گوشزد نمودند چرا که هدف دشمن در دوران پسا برجام، یقیناً نفوذ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی در جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام آل هاشم در این زمینه افزود: یکی از مقاصد مهم دشمنان که باید بسیار مراقب آن باشیم، نفوذ فرهنگی دشمن در کشور است. یعنی دشمنان می‌خواهند باورهای اسلامی و انقلابی مردم، مسئولین و بویژه جوانان ما را تغییر دهند و آنان را نسبت به آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و انقلابی بی‌تفاوت کنند.

وی ایجاد اختلاف بین دولت و ملت، فاصله گرفتن نسل جدید از ارزش‌های انقلاب و ایجاد دو دستگی در ایران اسلامی را از دیگر راه‌های نفوذ دشمن به کشور عنوان و تصریح کرد: برای مقابله با دشمنان باید توطئه‌های آنان را به خوبی بشناسیم، روحیه انقلابی را در خود تقویت کنیم و حرکت مستمر به سمت تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی داشته باشیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در ادامه به انتخابات پیش رو اشاره و با بیان اینکه باید به کسانی رأی بدهیم که عاشق خدمت به نظام و تابع ولایت فقیه هستند، تأکید کرد: دشمنان تلاش می‌کنند با نفوذ خود، افرادی را به مجلس بفرستند که در مسیر خواسته‌هایشان بطور مستقیم و غیر مستقیم تأثیرگذار باشند.

حجت الاسلام آل هاشم با بیان اینکه توجه به خط امام راحل امروز با اطاعت از فرامین رهبر فرزانه انقلاب تحقق پیدا می‌کند، افزود: باید هوشیار باشیم تا افرادی به مجلس بروند که به مردم و شهدا خیانت نکنند.

بر اساس این گزارش، وی در ادامه بازدید خود از مناطق جنوب شرق کشور با حضور در جمع کارکنان و سربازان تیپ ۲۸۸ خاش و ۳۸۸ ایرانشهر ضمن سخنرانی، صندوق قرض الحسنه و باشگاه ورزشی این اماکن را نیز افتتاح کرد.

منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: رئیس   سازمان   عقیدتی   سیاسی   ارتش      نباید   بر   لبخند   دشمنان   خوشحالی   کرد   و   امیدوار   شد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.