واشنگتن: چیزی در دست نداریم که گمان کنیم ایران در ربودن ۳ آمریکایی در عراق نقش دارد

واشنگتن: چیزی در دست نداریم که گمان کنیم ایران در ربودن ۳ آمریکایی در عراق نقش دارد shia muslim                   
دولت آمریکا تاکید کردند که چیزی در دست ندارند باعث شود گمان کنند که ایران در عملیات ربودن سه شهروند آمریکایی در عراق نقش دارد.

به گزارش مصاف، شبکه ماهواره ای «ال بی سی» لبنان دقایقی پیش گزارش داد که بنا به گفته منابع عراقی و آمریکایی در گفت و گو با خبرگزاری بین المللی رویترز، برخی مسئولان دولت آمریکا تاکید کردند که چیزی در دست ندارند باعث شود گمان کنند که ایران در عملیات ربودن سه شهروند آمریکایی در عراق نقش دارد.

این در حالی است که پیشتر رویترز گزارش داده بود که بنا بر ادعای برخی منابع عراقی و آمریکایی، سه فرد ربوده شده در جنوب شهر بغداد، در بازداشت یک گروه شیعی مورد حمایت ایران قرار دارند!

لازم به ذکر است که بنا به گزارش رسانه های خبری جهان عرب، سه شهروند آمریکایی که گفته می شود دو تن از عراقی الاصل و دیگری نیز مصری الاصل بوده و به عنوان نیروی آموزشی در فرودگاه بین المللی شهر بغداد و پیمانکار در شرکت هایی آمریکایی فعال در این شهر کار می کردند، روز جمعه به همراه مترجم عراقی خود در منطقه «الدوره» در جنوب بغداد از سوی افراد مسلح ناشناس ربوده شدند.

منبع: شفقنا

کلید واژه های مطلب: واشنگتن      چیزی   در   دست   نداریم   که   گمان   کنیم   ایران   در   ربودن   ۳   آمریکایی   در   عراق   نقش   دارد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.