بازتاب حضور حماسی مردم ایران در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در رسانه‌های خارجی

بازتاب حضور حماسی مردم ایران در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در رسانه‌های خارجی shia muslim                   
حضور باشکوه هموطنانمان در راهپیمایی سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در رسانه‌های خارجی بازتاب داشت.

 

به گزارش مصاف، بازتاب جشن انقلاب ایران در رسانه های خارجی به شرح زیر است:

سانا، خبرگزاری رسمی سوریه، اعلام کرد: تظاهرات میلیونی مردمی ایران به  مناسبت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران روز پنجشنبه در سراسر این کشور برگزار شد .

دویچه وله نیز نوشت: مردم ایران در «روز ملی» به خیابان ها آمدند.

 ایندیاتایمز  در مطلبی نوشت: پراناب موخرجی، رئیس جمهور هند سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به دولت و مردم ایران تبریک گفت.
خیرگزاری چینی شین هوا در گزارشی درباره حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نوشت: ایرانی‌ها سالگرد انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

روزنامه نیویورک تایمز نیز اعلام کرد مراسم سوزاندن پرچم آمریکا در ایران هرساله برپا می‌شود.

روزنامه واشینگتن پست نیز نوشت: ایرانی‌ها در جشن سالگرد انقلاب اسلامی راهپیمایی کردند.

فرانس پرس نیز اعلام کرد مردم ایران سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی را با برگزاری راهپیمایی بزرگ در مرکز تهران و شهرهای بزرگ این کشور جشن گرفتند.

پایگاه اینترنتی العهد راهپیمایی ۲۲ بهمن درتهران را میلیونی توصیف کرد.

شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر، بخش‌هایی از سخنرانی حسن روحانی رئیس جمهور ایران را در پایان راهپیمایی سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به صورت زنده پخش کرد.

شبکه تلویزیونی «سی ان ان» با قطع برنامه‌های عادی خود، سخنرانی حسن روحانی را در راهپیمایی سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به صورت زنده پخش کرد.

شبکه تلویزیونی «ای پی تی ان» و  خبرگزاری رویترز  سخنان رئیس جمهور ایران را در مراسم با شکوه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به طور مستقیم پوشش دادند.

شبکه تلویزیونی المیادین نیز با قطع برنامه های عادی خود، سخنرانی حسن روحانی را در راهپیمایی سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به صورت زنده پخش کرد.

المیادین در گزارشی اعلام کرد: شعار اصلی شرکت کنندگان در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، تأکید بر مخالفت با نفوذ دشمنان در این کشور پس از توافقنامه هسته ای است.

این شبکه افزود: راهپیمایی سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایران در شهرهای مختلف این کشور آغاز شد. جمعیت زیادی در حال حرکت به طرف میدان آزادی هستند.

 آسوشیتدپرس نیز  نوشت: ایرانی ها سالگرد انقلاب 1979 را جشن گرفتند.

خبرگزاری سما فلسطین نیز اعلام کرد: هیأتی از حماس برای شرکت در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ایران سفر کرد.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

کلید واژه های مطلب: بازتاب   حضور   حماسی   مردم   ایران   در   راهپیمایی   یوم‌الله   22   بهمن   در   رسانه‌های   خارجی   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.