غربی‌ها قرارگاهی برای مقابله با اثرات نامه دوم رهبری به جوانان غرب تشکیل دادند

غربی‌ها قرارگاهی برای مقابله با اثرات نامه دوم رهبری به جوانان غرب تشکیل دادند shia muslim                   
مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه با بیان اینکه فضای دیجیتال و سایبر بستر جنگ با دشمن است، گفت: غربی‌‌ها برای مقابله با انتشار نامه رهبر معظم انقلاب در فضای سایبر سازماندهی کردند.

به گزارش  مصاف، مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم افتتاح سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی گفت: باید از برگزارکنندگان این نمایشگاه که از ضرورت‌های فرهنگی امروز است و هر روز این ضرورت بیشتر می‌شود تشکر کرد.

«حمیدرضا مقدم‌فر» با بیان اینکه بستر فضای مجازی جدای از اینکه دارای فرصت‌ها و تهدیدهایی است، زمین جنگ ما با دشمن است، گفت: ما در یک عرصه جدال و جنگ قرار داریم که با ابزارهای موجود در این جنگ شرکت کنیم. معمولا ما تاکنون نقش پدافندی داشته‌ایم که باید آن را تبدیل به آفند کنیم.

وی با بیان اینکه مسئولان کشور نباید در مسئله فضای سایبری تساهل و تسامح داشته باشند، گفت: دشمنان لحظه به لحظه برای این جنگ برنامه دارند ما نیز باید برنامه‌ریزی مشخصی داشته باشیم و این فضا را حس کنیم. مشکل برخی از مسئولان ما این است که حس و فهم فضای مجازی را ندارد.

مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی گفت: ابتدا این نامه در فضای مجازی منتشر شد و بعد در رسانه‌ها، که این اهمیت میدان انتشار که در فضای سایبر بود را نشان می‌دهد.

مقدم فر ادامه داد: با تلاش‌هایی که در فضای مجازی جوانان داشتند، نشان داده شد که با عزم جدی می‌توانیم بر دشمن غلبه کنیم و می‌توانیم آفند داشته باشیم.

وی با بیان اینکه وقتی نامه اول مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی منتشر شد، غربی‌ها غافلگیر شدند، گفت: بعد از ۲ هفته غربی‌ها قرارگاهی برای مقابله با اثرات نامه تشکیل دادند.

مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه با بیان اینکه نامه اول زمینه‌ای را برای انتشار نامه دوم ایجاد کرد، گفت: پس از انتشار نامه اول مقام معظم رهبری جوانانی که در حوزه فضای سایبر کار می‌کردند، مجرب‌تر شده بودند و توانستند در فضای مجازی پیام نامه را بهتر و شفاف‌تر عرضه کنند و این نامه باعث شد که برخی از غربی‌ها نیز دست خود را در برابر جمهوری اسلامی ایران بالا ببرند که موفقیت بزرگی است.

مقدم فر با بیان اینکه مشکل اصلی در فضای سایبر و دیجیتال کشور تولید محتوای مناسب و متناسب است، گفت: قبل از اینکه مشکل فنی داشته باشیم، مشکل تولید محتوای مناسب یعنی فرهنگی و هنری داریم.

منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: غربی‌ها   قرارگاهی   برای   مقابله   با   اثرات   نامه   دوم   رهبری   به   جوانان   غرب   تشکیل   دادند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.