جاسوسی زیردریایی‌های اسرائیل از حزب الله

جاسوسی زیردریایی‌های اسرائیل از حزب الله shia muslim                   
خبرنگار صهیونیستی در گزارشی که اخیرا در رسانه‌های صهیونیستی منتشر شد، فاش کرد که زیردریایی‌های رژیم صهیونیستی نقشی محوری در جمع آوری اطلاعات مهم از حزب الله لبنان و جنبش حماس ایفا می‌کنند.

به گزارش مصاف، ارتش رژیم صهیونیستی به طور گسترده در حال بکارگیری زیردریایی‌های خود برای جاسوسی از حزب الله و حماس و جمع آوری اطلاعات حساس و مهم از آن‌ها است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از خبرگزاری «روسیا الیوم»، ارئیل کهانا خبرنگار صهیونیستی در گزارشی که اخیرا در رسانه‌های صهیونیستی منتشر شد، فاش کرد که زیردریایی‌های رژیم صهیونیستی نقشی محوری در جمع آوری اطلاعات مهم از حزب الله لبنان و جنبش حماس ایفا می‌کنند.

کهانا با استناد به اظهارات یکی از افسران اطلاعاتی یگان زیردریایی‌های رژیم صهیونیستی تصریح کرد که زیردریایی‌های این رژیم در عمق دریا در نزدیکی سواحل لبنان مستقر شده و از دروازه‌های پایگاه‌های نظامی حزب الله تصویر برداری می‌کنند تا اطلاعاتی را از این پایگاه‌ها جهت آمادگی برای هرگونه جنگ احتمالی در اختیار یگان کماندوهای دریایی این رژیم معروف به یگان ۱۳ قرار دهند.

این افسر صهیونیستی گفته است که زیردریایی‌های رژیم صهیونیستی نقشی اساسی در نظارت بر عملیات انتقال سلاح به حزب الله و حماس چه از طریق دریا و چه از طریق خشکی ایفا می‌کنند.

افسر مذکور فاش کرد که زیردریایی‌های رژیم صهیونیستی در نزدیکی سواحل سوریه و لبنان عملیات انتقال سلاح به حزب الله از طریق خشکی و در نزدیکی سواحل سینا عملیات انتقال سلاح به حماس در نوار غزه را تحت نظر دارند.

از سوی دیگر، کهانا اظهار داشت که زیردریایی‌ها بهترین وسیله تحت اختیار رژیم صهیونیستی برای جمع آوری اطلاعات محرمانه و فعالیت در شرایط سخت و ناگوار هستند. علاوه بر این، زیردریایی‌ها سهم بسزایی در جمع اوری اطلاعات حساس دارند که این اطلاعات به مراجع تصمیم گیری رژیم صهیونیستی این امکان را می‌دهد تا بتوانند تصمیماتی مهم و اساسی را با استناد به اطلاعات جمع آوری شده اتخاذ کنند.

منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: جاسوسی   زیردریایی‌های   اسرائیل   از   حزب   الله   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.