اعلام آمادگی قبایل یمن برای مبارزه با رژیم سعودی

اعلام آمادگی قبایل یمن برای مبارزه با رژیم سعودی shia muslim                   
مردان چند قبیله یمنی ضمن اعلام همبستگی با نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی انصارالله از آمادگی خود برای مبارزه با دشمنان سعودی آمریکایی خبر دادند.

به گزارش مصاف، همزمان با نقض آتش بس یمن توسط رژیم سعودی قبایل یمنی با تجمع مسلحانه آمادگی خود را برای مقابله با مزدوران سعودی اعلام کردند.

مردان قبیله روستای نونه در استان ذمار و مردان قبیله سنحان روز گذشته در تجمعی مسلحانه ضمن اعلام همبستگی با نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی انصارالله از آمادگی خود برای مبارزه با دشمنان سعودی آمریکایی خبر دادند.

عربستان سعودی طی دو روز گذشته چند استان یمن را بار دیگر بمباران کرد و با بمباران مناطق مسکونی و نظامی این کشور نشان داد که به آتش بس پایبند نیست.

جنگنده‌های متجاوز، در دومین روز آتش بس بر فراز استان‌های صعده، عمران، صنعاء و اِب به پرواز درآمدند و یکی از مراکز درمانی استان لحج را بمباران کردند.

مزدوران عربستان در شهر ذباب استان تعز نیز حملاتی را اجراء کردند و تلاش می‌کردند مواضع نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی را در منطقه الجحملیه تصرف کنند که ناکام ماندند.

جنبش انصار الله یمن هم اعلام کرد که کمیته‌هایی را برای نظارت بر آتش بس در استان‌های الجوف، مأرب، تعز، البیضاء، شبوه و الضالع تشکیل داده است.

آتش بس در یمن از روز ۱۱ آوریل آغاز شده است.

منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: اعلام   آمادگی   قبایل   یمن   برای   مبارزه   با   رژیم   سعودی   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.