داعش ۲۱ عالم مسلمان را تهدید به ترور کرد

داعش ۲۱ عالم مسلمان را تهدید به ترور کرد shia muslim                   
گروه تروریستی تکفیری، داعش لیستی از به قول خود، "رهبران کفر" منتشر کرد که در آن میان، نام دهها تن از عالمان مسلمان که در کشور‌های غربی، مشغول به فعالیتند، به چشم می‌خورد، و آنان را تهدید به ترور کرد.

به گزارش مصاف گروه تروریستی تکفیری داعش لیستی را منتشر کرد که مدعی است افراد تحت آن لیست، "رهبران کفر" هستند.

این گروه تروریستی با انتشار این لیست که در آن میان، نام ۲۱ تن عالم مسلمان که در اقصاء نقاط جهان مشغول به فعالیت های اسلامی هستند نیز به چشم می خورد، افراد تحت این لیست را تهدید به ترور نمود.
این لیست، توسط مجله متعلق به این گروه تروریستی، "دابق" در شماره اخیر آن، منتشر شد.

برخی کارشناسان مسايل سیاسی بر این باورند، انتشار این لیست در روز های اخیر و پس از شکست های سنگینی که این گروه تروریستی در دو جبهه عراق و سوریه متحمل شده است و نیز از بین رفتن بسیاری از زیر ساختها و منابع مالی داعش در این دو جبهه، صدور چنین بیانیه، معنای خاصی خواهد داشت.

کامل ایوب، روزنامه نگار و تحلیل گر سوری در این باره می گوید: همه چیز در سوریه و عراق، نشان از اضمحلال نزدیک داعش می دهد و انتشار چنین لیستی، دست و پا زدن های آخر داعش می باشد.

گروه تروریستی داعش، از زمان آغاز فعالیت خود در سوریه و عراق، شمار زیادی از عالمان، فعالان رسانه ای، شهروندان عادی، فرماندهان عراقی و سوری و حتی برخی از رهبران خود را، در عملیات های انتحاری و تروریستی، به قتل رسانده اند.

منبع: ابنا


کلید واژه های مطلب: داعش   ۲۱   عالم   مسلمان   را   تهدید   به   ترور   کرد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.