برگزاری جلسه کابینه رژیم صهیونیستی در جولان به منظور تأکید بر ادامه اشغالگری

برگزاری جلسه کابینه رژیم صهیونیستی در جولان به منظور تأکید بر ادامه اشغالگری shia muslim                   
کابینه رژیم صهیونیستی، جلسه هفتگی خود را در منطقه جولان اشغالی برگزار می‌کند.

به گزارش مصاف؛ کابینه رژیم صهیونیستی روز یکشنبه، در اقدامی بی سابقه جلسه هفتگی خود را در منطقه جولان اشغالی برگزار خواهد کرد و طی آن، "بنیامین نتانیاهو" –نخست وزیر این رژیم- خواهد گفت که عقب نشینی از این منطقه اشغالی در سوریه به هیچ وجه در دستور کار اسرائیل نیست.

رادیو عمومی رژیم صهیونیستی اعلام کرد "نتانیاهو" قصد دارد با این اقدام خود به جامعه بین الملل این پیام را ابلاغ کند که عقب نشینی اسرائیل از منطقه "جولان" به هیچ وجه، نه در حال حاضر و نه در آینده، مطرح نیست و نخواهد بود.

این رادیو اعلام کرد نتانیاهو پیش از این نیز این پیام را به "جان کری" –وزیر خارجه آمریکا- ابلاغ کرده بود و قصد دارد این پیام را در سفر خود به مسکو به "ولادیمیر پوتین" –رئیس جمهور روسیه- هم برساند.

به گزارش رسانه های صهیونیستی، نتانیاهو بیم آن دارد که مبادا در صورت شکست مذاکرات صلح سوریه، جامعه بین المللی برای عقب نشینی این رژیم از جولان اشغالی، فشار وارد کند.

روزنامه اسرائیلی "معاریو" نیز ضمن اعلام این خبر، گزارش داد نتانیاهو در این جلسه اعلام خواهد کرد که هر توافقی در خصوص آینده(سوریه) صورت گیرد، در هر صورت این منطقه تحت سیطره رژیم صهیوینیستی باقی خواهد ماند و این رژیم به هیچ وجه این منطقه را ترک نخواهد کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی دوشنبه گذشته، هنگام بازدید از عناصر صهیونیستی در جولان اشغالی، در اقدامی بی سابقه، اذعان کرد که این رژیم، بارها کاروان های سوری را بمباران کرده است.

گفتنی است، رژیم صهیونیستی از سال 1967، بخشی از منطقه جولان که به کشور سوریه تعلق دارد را به اشغال خود در آورد و سال 1981 آن را بخشی از سرزمین های خود محسوب کرد.

این درحالی است که جامعه بین الملل این اقدام رژیم صهیونیستی را به رسمیت نشناخته، و از این منطقه، به عنوان منطقه ای تحت اشغال اسرائیل یاد می کند.

منبع: شبستان

کلید واژه های مطلب: برگزاری   جلسه   کابینه   رژیم   صهیونیستی   در   جولان   به   منظور   تأکید   بر   ادامه   اشغالگری   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.