سخنگوی وزارت خارجه مصر: دولتمردان ترکیه از مشکل روانی رنج می‌برند

سخنگوی وزارت خارجه مصر: دولتمردان ترکیه از مشکل روانی رنج می‌برند shia muslim                   
سخنگوی وزارت خارجه مصر در واکنش به اظهارات مسئولان آنکارا علیه رئیس جمهوری این کشور، تاکید کرد که دولتمردان ترکیه از مشکل روانی رنج می‌برند.

به گزارش مصاف، در پی اظهارات برخی مسئولان ترکیه مبنی بر این که مصر در دوران حکمرانی عبدالفتاح السیسی، رئیس جمهوری کنونی این کشور قدرتمند نیست و بدون کمک های منطقه ای ممکن است از هم فرو پاشد، «احمد ابوزید»، سخنگوی وزارت امور خارجه مصر دولتمردان آنکارا را به شدت مورد حمله قرار داد.

بر اساس این گزارش، سخنگوی وزارت امور خارجه مصر با بیان این که مسئولان آنکارا از زمان کودتای نظامی سال ۲۰۱۳ میلادی در این کشور تاکنون از مشکل روانی رنج می برند، تاکید کرد که اظهارات اخیر مسئولان ترکیه نمایانگر این مشکل روانی آنها بوده و چنین «ارزیابی مغرضانه ای» به دور از واقعیت است.

ابوزید با تاکید بر این که مصر با انسجام و وحدت ملت و تحت رهبری رئیس جمهوری منتخب خود قدرتمند است، از دولتمردان ترکیه خواست در فکر اوضاع سیاسی خود، روابط کشورشان با همسایگان و کشورهای جهان و همچنین انزوای ناشی از سر دادن شعارهای توخالی باشند.

منبع: شفقنا

کلید واژه های مطلب: سخنگوی   وزارت   خارجه   مصر      دولتمردان   ترکیه   از   مشکل   روانی   رنج   می‌برند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.