حملات توپخانه ای رژیم صهیونیستی به جنوب غزه

حملات توپخانه ای رژیم صهیونیستی به جنوب غزه shia muslim                   
تانک‌های رژیم صهیونیستی مستقر در نوار مرزی شمال شرق شهر رفح در جنوب نوار غزه ، صبح امروز با حملات توپخانه‌ای خود اراضی فلسطینی در شرق این شهر را مورد هدف قرار دادند.

به گزارش مصاف، تانک های رژیم صهیونیستی این تانک‌ها که در منطقه نظامی صوفا واقع در شمال شرق رفح هستند ،ظهر امروز (چهارشنبه 15 اردیبهشت) با استقرار در نوار مرزی یکی از پایگاه های نیروهای گارد مرزی و یک پایگاه مقاومت در منطقه صوفا واقع در شمال شرق رفح را هدف حمله توپخانه ای قرار داد.

نیروهای اشغالگر همچنین حملات توپخانه‌ای را علیه موضع نیروهای میدانی وابسته به وزارت داخلی و امنیت ملی فلسطین در منطقه نظامی صوفا در شرق رفح واقع در جنوب نوار غزه انجام دادند. تانک های اشغالگران در اطراف «ناحل عوز» در شرق غزه مستقر شدند و تعدادی خمپاره به شرق منطقه الشجاعیه پرتاب کردند، اما این حمله تلفات جانی دربر نداشت.

در حمله توپخانه ای تانک های اشغالگران دو راکت به سمت کانتینر متعلق به نیروهای گارد مرزی و یک برج مراقبت گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی حماس در شمال شرق رفح شلیک شد.

شاهدان عینی گزارش دادند که نیروهای صهیونیستی دو خمپاره به سمت پایگاهی در نزدیکی پایگاه صوفا پرتاب کردند؛ ساعاتی پس از آن یک برج متعلق به مقاومت در نزدیکی کارخانه العصیر در منطقه الشجاعیه در شرق غزه بمباران شد.

منابع عبری گزارش دادند که یکی از گشتی های اشغالگران صبح امروز در نزدیکی ایست امنیتی در جنوب نوار غزه هدف گلوله قرار گرفت.

منبع: شبستان

کلید واژه های مطلب: حملات   توپخانه   ای   رژیم   صهیونیستی   به   جنوب   غزه   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.