برنامه جشن‌های میلاد انوار کربلا در حرم مطهر بانوی کرامت اعلام شد

برنامه جشن‌های میلاد انوار کربلا در حرم مطهر بانوی کرامت اعلام شد shia muslim                   
حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) به مناسبت سالروز ولادت انوار کربلا حضرت امام حسین، حضرت امام سجاد و حضرت اباالفضل العباس علیهم السلام مراسم جشن برگزار می‌کند.

به گزارش مصاف، به مناسبت سوم شعبان میلاد اباعبدالله الحسین علیه السلام ،دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه بعد از نماز مغرب و عشا حجت الاسلام و المسلمین میرشفیعی در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س) به سخنرانی می پردازد و حاج عباس حیدرزاده مدیحه سرایی و مولودی خوانی می کند.

صبح میلاد امام حسین علیه السلام نیز قبل از نماز ظهر و عصر مراسم جشن و سرور با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین میردامادی و مداحی مهدی حیدرزاده در حرم بانوی کرامت برگزار می شود و عصر سه شنبه حجت الاسلام و المسلمین رستم نژاد با مولودی خوانی یزدان پناه به گرامیداشت ایام سرور اهل‌بیت می پردازند.

مراسم جشن میلاد حضرت عباس علیه السلام نیز روز چهار شنبه صبح با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین میردامادی و مداحی افراز قبل از نماز ظهر و عصر در آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(ع) برپا می شود و چهارشنبه شب به مناسبت میلاد امام سجاد علیه السلام بعد از نماز مغرب و عشا حجت الاسلام و المسلمین دکتر رفیعی سخنرانی و محسن بنی فاطمه به مولودی خوانی می پردازد.

در سالروز ولادت حضرت امام زین العابدین علیه السلام (پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه) نیز قبل از نماز ظهر و عصر حجت الاسلام و المسلمین میردامادی، سخنرانی و حاج اکبری در آستان مقدسه قم مداحی می کند و عصر و روز پنج شنبه قبل از نماز مغرب و عشا همراه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین محمدی، حاج اسلام میرزایی به مولودی خوانی می پردازد.

منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: برنامه   جشن‌های   میلاد   انوار   کربلا   در   حرم   مطهر   بانوی   کرامت   اعلام   شد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.