داعش زمان نمازهای روزانه را نیز تغییر داد!

داعش زمان نمازهای روزانه را نیز تغییر داد! shia muslim                   
یک منبع آگاه در شمال غرب عراق از تغییر زمان اقامه نمازهای واجب در مناطق تحت اشغال تروریست‌های داعش خبر داد!

به گزارش مصاف، یک منبع آگاه در استان مرزی نینوا در شمال غرب این کشور  اعلام کرد که گروهک تروریستی داعش زمان اقامه نمازهای واجب روزانه در مناطق تحت اشغال خود را نیز تغییر داده به این بهانه که زمان قبلی اقامه آنها از سوی دولت عراق تعیین شده بود!

بر اساس این گزارش، منبع مذکور در گفت و گو با السومریه نیوز در این باره اظهار داشت: داعش امروز زمان اقامه نمازهای پنج گانه در مناطق تحت کنترل خود را تغییر داد و از ائمه و موذن های تمامی مساجد خواست که به زمان های جدید پایبند باشند.

به گفته این منبع که خواست نامش فاش نشود، داعش افرادی که از دستورات این گروهک تروریستی در رابطه با زمان اقامه نماز سر باز بزنند به ویژه ائمه و موذن های مساجد را به شلاق تهدید کرده و برای توجیه این اقدام عجیب خود نیز مدعی شده که اهالی مناطق تحت اشغال آن پیش از این بر اساس زمان های تعیین شده از سوی دولت عراق از طریق دیوان وقف سنی نماز می خواندند.

منبع مذکور در این باره افزود: داعش برگه های حاوی زمان اقامه نمازهای پنج گانه را در مساجد مختلف توزیع کرده که بر اساس آن، زمان اقامه نماز نزدیک به ۱۵ دقیقه با زمان های از پیش تعیین شده در تمامی استان های عراق متفاوت است.

منبع: شفقناکلید واژه های مطلب: داعش   زمان   نمازهای   روزانه   را   نیز   تغییر   داد      shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.