سید حسن نصرالله: لبنان درمقابل چهاردیپلمات ایرانی مسئول است

سید حسن نصرالله: لبنان درمقابل چهاردیپلمات ایرانی مسئول است shia muslim                   
دبیرکل حزب الله لبنان گفت: لبنان در قبال چهار دیپلمات ایرانی که تحویل اسرائیل داده شدند ، مسئول است.

به گزارش مصاف، سید حسن نصرالله چهارشنبه شب در سخنانی به مناسبت جشن سالگرد مقاومت و آزادی که به طور زنده از شبکه العالم پخش شد تاکید کرد:  باید به یاد داشته باشیم که هنوز بخشی از سرزمین ما در اشغال است و شماری از جوانان ما مفقود الاثر هستند. پیکر برخی از شهدای ما هنوز در دست اسراییل است. علاوه بر این لبنان وظیفه دارد برای تعیین وضعیت دیپلماتهای ایرانی ربوده شده تلاش کند و این وظیفه قانونی و اخلاقی ماست.

وی با تاکید براینکه محور مقاومت هرگز شکست نخواهد خورد و پیروز می شود، افزود : برخی طرفها باید از توطئه علیه مقاومت دست بردارند.

پنجم خرداد ماه ، سالگرد پیروزی نیروهای حزب الله لبنان بر رژیم اشغالگر قدس است. پیروزی که با آزاد سازی جنوب لبنان همراه شد و افسانه شکست ناپذیری رژیم اشغالگر قدس در این روز شکسته شد. به اين ترتيب ، در روز 25 مه سال 2000 ميلادی ارتش اسرائيل پس از 22 سال اشغالگری ناگزير شد به دليل فشار فزاينده مبارزان حزب الله از جنوب لبنان با خفت عقب نشينی كند.

دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید براینکه " پرچم فلسطین به زودی به اهتزار درخواهد آمد"؛ خطاب به فلسطینی ها یادآور شد: از همه کسانی که می خواهند " اسرائیل" را به دوست تبدیل کنند بر حذر باشید، بدون شک تنها راه رهایی شما مقاومت شماست.
منبع: العالم

کلید واژه های مطلب: سید   حسن   نصرالله      لبنان   درمقابل   چهاردیپلمات   ایرانی   مسئول   است   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.