هاآرتص گزارش داد: تقریباً تمام قانونگذاران زن صهیونیست قربانی آزار جنسی شده‌اند

هاآرتص گزارش داد: تقریباً تمام قانونگذاران زن صهیونیست قربانی آزار جنسی شده‌اند shia muslim                   
طبق یک نظرسنجی تقریباً تمام قانونگذاران زن صهیونیست هدف سوءاستفاده و آزار جنسی قرار گرفته‌اند.

 به گزارش مصاف، اعضای زن کنست رژیم صهیونیستی از احزاب مختلف در مصاحبه‌ای تلویزیونی به بیان مواردی پرداختند که قربانی آزار و سوءاستفاده جنسی قرار گرفته بودند. گستردگی فساد در بدنه سیاسی رژیم صهیونیستی به‌حدی است که دو نماینده زن کنست اعلام کردند با وجود ورود آنها به کنست هنوز هم مورد آزار قرار می‌گیرند.

طبق نظرسنجی صورت گرفته توسط شبکه دو اسرائیل، 28 نفر از 32 عضو فعلی کنست رژیم صهیونیستی در طول زندگی خود قربانی آزار و تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند.

«میچال بیران» از حزب اتحاد صهیونیست و «میراو بن آری» از حزب کولانو افرادی بودند که اعلام کردند حتی پس از ورود به کنست نیز هدف چنین آزارهایی قرار گرفته‌اند.

«راشل آزاریا» از حزب کولانو نیز اعلام کرد زمانی که عضو شورای شهر قدس بوده چنین آزارهایی را تحمل کرده است.

بن آری درباره آزارهای جنسی که در ارتش متحمل شده صحبت کرد، اما اذعان کرد که چنین آزارهایی تنها مرتبط به گذشته نبوده و اخیراً نیز برای وی اتفاق افتاده است.

وی درباره آزارهای جنسی در کنست رژیم صهیونیستی گفت: حتی امروز، این واقعیت که من یک زن مجرد در کنست هستم من را در موقعیتی ناخوشایند قرار می‌دهد.

آزار و تجاوز جنسی در نهادهای مختلف از جمله ارتش و اداره پلیس رژیم صهیونیستی موضوعی است که همواره رسانه‌های اسرائیلی به پوشش آنها می‌پردازند و با وجود انتقاد بسیاری از شهرک‌نشین‌ها همچنان ادامه دارد.

منبع: تسنیم

کلید واژه های مطلب: هاآرتص   گزارش   داد      تقریباً   تمام   قانونگذاران   زن   صهیونیست   قربانی   آزار   جنسی   شده‌اند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.