رئیس سابق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی: برنامه هسته‌ای ایران هنوز برای اسرائیل تهدید است

رئیس سابق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی: برنامه هسته‌ای ایران هنوز برای اسرائیل تهدید است shia muslim                   
بنی گانتز تاکید کرد که برنامه هسته‌ای ایران هنوز هم برای رژیم صهیونیستی تهدیدی جدی است و برای مقابله با ایران به اطلاعات نیاز دارند.

به گزارش مصاف، «بنی گانتز» رئیس سابق ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد که برنامه هسته‌ای ایران، هنوز هم تهدیدی برای این رژیم است.

به نوشته وبگاه «یدیعوت آحرونوت» گانتز طی سخنرانی در یک کنفرانس دانشگاهی با بیان اینکه اکنون هیچ تهدیدی حیاتی علیه رژیم صهیونیستی وجود ندارد، مدعی شد که برنامه هسته‌ای ایران اما تهدیدی است که می‌تواند خطرناک شود.

وی اظهارات «موشه یعلون» وزیر جنگ سابق و «ایهود باراک» نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی درخصوص اینکه برنامه هسته‌ای ایران به دلیل محدودیت در برجام، تهدیدی برای اسرائیل نیست، را به شدت رد کرد.

رئیس سابق ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی تاکید کرد: «ما به اطلاعات، توانایی مذاکره و همکاری با دوستان بین‌المللی علیه ایران نیاز داریم تا ظرفیت نظامی و تهاجمی خود را افزایش داده و غرب باید به مردم ایران بیش از پیش نزدیک شود.»

گانتز همچنین افزود اگر گروه تروریستی داعش به سلاح‌های میکروبی یا شیمیایی دست پیدا کند، با بکار بردن آنها تهدید بزرگی خواهد شد.

وی در اظهاراتی مداخله‌جویانه، نیت اصلی اسرائیل درقبال بحران سوریه را نشان داده و گفت: « (برای مقابله با داعش) ما باید یک جنگ زمینی را آغاز کنیم که شامل نیروهای بین‌الملی باشد.»

منبع: فارس

کلید واژه های مطلب: رئیس   سابق   ستاد   ارتش   رژیم   صهیونیستی      برنامه   هسته‌ای   ایران   هنوز   برای   اسرائیل   تهدید   است   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.