وحشت پلیس آمریکایی از اقامه نماز یک زوج

وحشت پلیس آمریکایی از اقامه نماز یک زوج shia muslim                   
مأمورین پلیس شهر «مدفورد» آمریکا در واکنشی عجیب به روی زوج نمازگزاری که بر سکوی ایستگاه قطار نماز می‌خواندند، اسلحه کشیدند.

به گزارش مصاف، نماز خواندن یک زوج مسلمان در یکی از ایستگاه های راه آهن شهر مدفورد،واکنش ماموران پلیس این کشور را در پی داشت.

نیروهای پلیس بدون توجه به اینکه خواندن نماز هیچ خطری نمی تواند حتی برای یک جامعه در پی داشته باشد،به روی این زوج جوان اسلحه کشیدند.

این در حالی  است که به گفته رهبران اسلامی در آمریکا، مسلمانان این کشور می خواهند به افکار عمومی ثابت کنند که مذهب آنها با هیچ خشونتی مرتبط نیست و حادثه تروریستی در اورلاندو نیز هیج ارتباطی با اسلام ندارد.

طاهر علی،یکی از رهبران اسلامی در «ورسستر» آمریکا در این باره گفت:این اقدامات وحشیانه هیچ جایگاهی در اسلام و ارزش های اسلامی ندارد.

وی افزود:همه مسلمانان در اماکن عمومی نماز نمی خوانند اما برخی عادت دارند برای به جای آوردن نماز در موقع مقرر،هر جا که هستند این فریضه را به جای آورند و این هیچ تهدیدی برای دیگران نیست.

تهدید زوج جوان مسلمان از سوی پلیس هنگامی بود که یکی از مسافران عصبی بدون هیچ دلیل موجهی بخش امنیتی ایستگاه قطار را خبر کرد تا نسبت به نماز خواندن این زوج واکنش نشان دهند.

«اد دیویس» یکی از تحلیلگران امنیتی در این باره گفت: انتظار چنین اقدامی می رفت زیرا مردم نگرشی خشمگینانه نسبت به مسلمانان دارند و به آنها گفته شده است با مشاهده هر چیز غیر عادی آن را به پلیس اطلاع بدهند.

منبع: شبستان

کلید واژه های مطلب: وحشت   پلیس   آمریکایی   از   اقامه   نماز   یک   زوج   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.