اسرائیل یک شهرک در الخلیل را منطقه نظامی اعلام کرد

اسرائیل یک شهرک در الخلیل را منطقه نظامی اعلام کرد shia muslim                   
نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی امروز به شهرک سعیر در الخلیل حمله کردند و با محاصره این منطقه، آن را «منطقه نظامی» اعلام کردند.

به گزارش مصاف، در پی شلیک گلوله شب گذشته به سمت یک خودروی شهرک نشین صهیونیستی و زخمی شدن وی در شهرک سعیر در شمال الخلیل، شماری از نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز ( یکشنبه 20 تیر) همزمان با شلیک گلوله به منازل ساکنان این شهرک یورش بردند و  این منطقه را منطقه نظامی اعلام کردند.

درگیری بین جوانان فلسطینی ها  و نظامیان صهیونیستی در شهرک سعیر از ساعت های اولیه بامداد امروز آغاز شد و جوانان فلسطینی به سمت نظامیان سنگ پرتاب کردند و سربازان صهیونیستی نیز به سمت آنها گلوله و بمب های صوتی و گاز اشک آور شلیک کردند که به زخمی شدن چهار فلسطینی با گلوله انجامید و شماری از دیگر نیز به علت است استتنشاق گاز اشک آور دچار مشکل تنفسی شدند و کادر پزشکی هلال احمر فلسطین کمک های اولیه را به آنها ارایه دادند.

نیروهای رژیم اشغالگر همچنین به تعدادی از منازل و پاساژهای تجاری یورش بردند و به عملیات بازرسی و تفتیش و مصادره نوارهای ویدیویی نظارتی اقدام کردند و همه ورودی های شهرک سعیر را بستند.

سربازان اشغالگر به بستن ورودی العدیسه الدواره اقدام کردند و دهها نفر از سربازان صهیونیستی در منطقه واد الشرق و مرکز سعیر مستقر شدند.

نظامیان صهیونیستی همه ورودی های شهر الخلیل، حلحول، بیت امر، العروب را بستند و ایست های بازرسی در آنجا مستقر کردند و به دقت خودروها را مورد تفتیش و بازرسی قرار می دهند.

منبع: شبستان

کلید واژه های مطلب: اسرائیل   یک   شهرک   در   الخلیل   را   منطقه   نظامی   اعلام   کرد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.