اسرائیل یک شهرک در الخلیل را منطقه نظامی اعلام کرد

اسرائیل یک شهرک در الخلیل را منطقه نظامی اعلام کرد shia+muslim                   
نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی امروز به شهرک سعیر در الخلیل حمله کردند و با محاصره این منطقه، آن را «منطقه نظامی» اعلام کردند.

به گزارش مصاف، در پی شلیک گلوله شب گذشته به سمت یک خودروی شهرک نشین صهیونیستی و زخمی شدن وی در شهرک سعیر در شمال الخلیل، شماری از نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز ( یکشنبه 20 تیر) همزمان با شلیک گلوله به منازل ساکنان این شهرک یورش بردند و  این منطقه را منطقه نظامی اعلام کردند.

درگیری بین جوانان فلسطینی ها  و نظامیان صهیونیستی در شهرک سعیر از ساعت های اولیه بامداد امروز آغاز شد و جوانان فلسطینی به سمت نظامیان سنگ پرتاب کردند و سربازان صهیونیستی نیز به سمت آنها گلوله و بمب های صوتی و گاز اشک آور شلیک کردند که به زخمی شدن چهار فلسطینی با گلوله انجامید و شماری از دیگر نیز به علت است استتنشاق گاز اشک آور دچار مشکل تنفسی شدند و کادر پزشکی هلال احمر فلسطین کمک های اولیه را به آنها ارایه دادند.

نیروهای رژیم اشغالگر همچنین به تعدادی از منازل و پاساژهای تجاری یورش بردند و به عملیات بازرسی و تفتیش و مصادره نوارهای ویدیویی نظارتی اقدام کردند و همه ورودی های شهرک سعیر را بستند.

سربازان اشغالگر به بستن ورودی العدیسه الدواره اقدام کردند و دهها نفر از سربازان صهیونیستی در منطقه واد الشرق و مرکز سعیر مستقر شدند.

نظامیان صهیونیستی همه ورودی های شهر الخلیل، حلحول، بیت امر، العروب را بستند و ایست های بازرسی در آنجا مستقر کردند و به دقت خودروها را مورد تفتیش و بازرسی قرار می دهند.

منبع: شبستان

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.