درخواست رژیم صهیونیستی از سازمان ملل برای «محو» حزب الله لبنان

درخواست رژیم صهیونیستی از سازمان ملل برای «محو» حزب الله لبنان shia muslim                   
نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان با ادعای اینکه روستای شقرا در جنوب لبنان به انبار سلاح حزب الله تبدیل شده است، خواستار محو حزب الله لبنان شد.

به گزارش مصاف، «دنی دانون» نماینده دائم رژیم صهیونیستی در سازمان ملل در نشست شورای امنیت درباره وضعیت خاورمیانه از سازمان ملل متحد خواست تا جنبش حزب الله لبنان را از جنوب این کشور محو کنند.

دانون گفت: داده های اطلاعاتی از جمله تصاویر هوایی که هواپیماهای اسرائیلی ار روستای شقرا در جنوب لبنان گرفتند، نشان می دهد که این روستا به انبار سلاح حزب الله تبدیل شده است.

وی در گزارش خود به شورای امنیت مدعی شد: روستای شقرا به پایگاه حزب الله مبدل شده است، به طوری که از هر سه ساختمان، یک ساختمان این روستا انبار مهمات موشکی حزب الله است.

نماینده صهیونیستی در سازمان ملل ادعا کرد: حزب الله این سلاح ها را در کنار مدارس و نهادها و موسسه های عمومی دیگر گذاشته است و زندگی غیرنظامیان را به خطر می اندازد(!) و ما خواهان نابودی حزب الله از جنوب لبنانیم.

دانون با ارایه آمارهایی به اعضای شورای امنیت، گفت: حزب الله اکنون بیشترین موشک و راکت را زیر زمین در لبنان دارد.  

وی افزود: هنگامی که قطعنامه شماره 1701 سال 2006 میلادی در خصوص توقف درگیری بین ارتش صهیونیستی و حزب الله صادر شد، حزب الله هفت هزار موشک و راکت داشت و امروز این جنبش بیش از 120 هزار موشک و راکت دارد که مناطق مسکونی اسرائیل را هدف قرار می دهد.

حزب الله لبنان و رژیم صهیونیستی در سال 2006 میلادی به مدت 34 روز با یکدیگر به جنگ پرداخت و حزب الله در این جنگ بر این رژیم وارد کرد.

منبع: شبستان

کلید واژه های مطلب: درخواست   رژیم   صهیونیستی   از   سازمان   ملل   برای   «محو»   حزب   الله   لبنان   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.