نصب بیلبوردهای تبلیغاتی برای مقابله با اسلام هراسی در شیکاگو

نصب بیلبوردهای تبلیغاتی برای مقابله با اسلام هراسی در شیکاگو shia muslim                   
گروهی از مسلمانان شیکاگو دو بیلبورد بزرگ تبلیغاتی را به منظور مقابله با تروریسم و اسلام هراسی در بزرگراه‌های شلوغ این شهر نصب کردند.

به گزارش مصاف، یکی از گروه های اسلامی در شیکاگو امیدوار است که دو «بیلبورد» بسیار بزرگ آویزان شده در بزرگراه های شلوغ این شهر به مبارزه با تروریسم در حین مقابله با اسلام هراسی کمک کند.

این بیلبوردها که روی آنها نوشته شده است « مسلمانان به مسلمانان: چیزی ببینید.چیزی بگویید.زندگی افراد بی گناه را نجات دهید» چند روز پیش در دو بزرگراه پرتردد شیکاگو نصب شد.

دو بیلبورد دیگر با همین پیام نیز در اوایل تابستان سال جاری در مکان های دیگری در اطراف شیکاگو نصب شده بود.

هزینه تهیه و نصب این بیلبوردها از سوی اعضای موسسه پاکستانی-آمریکایی های «بولینگ بروک»فراهم شده است.

«طلعت رشید»،بنیانگذار این گروه که عضو کمیسیون برنامه ریزی «بولینگ بروک» نیز هست در این باره می گوید:نصب این بیلبوردها می تواند به مقابله با اسلام هراسی کمک کند. ما میخواهیم به مردم آمریکا بفهمانیم که مسلمانان که هستند و مخالف تروریسم اند.

اما برخی از رهبران اسلامی در شیکاگو این رویکرد را زیر سوال برده و می گویند که بیلبوردها موجب برداشت های غلط آسیب زننده به مسلمانان می شوند.

علت مخالفت این افراد این است که سازمان امنیت داخلی آمریکا از شعار «اگر چیزی دیدید،چیزی بگویید» البته بدون اشاره به مسلمانان استفاده می کند اما منظور آنها در اصل ارائه گزارش مسلمانان به مقامات آمریکایی است.

عده ای نیز می گویند که این شعارها می تواند منجر به مشکلات دیگری برای جامعه اسلامی شود.

منبع: شبستان

کلید واژه های مطلب: نصب   بیلبوردهای   تبلیغاتی   برای   مقابله   با   اسلام   هراسی   در   شیکاگو   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.