گردان جندالاقصی، جلادان شیعه کش آموزش دیده توسط سردمدار وهابیت.

گردان جندالاقصی، جلادان شیعه کش آموزش دیده توسط سردمدار وهابیت. shia muslim                   
سعودی برای اینکه متهم به پشتیبانی از گروه تروریستی موسوم به جبهه اسلامی نشود این گردان‌های خاص را باا سامی دیگری نامگذاری نموده است از جمله آنها گردان "جند الاقصی" است ، گردانی که حتی نام آن توهینی به اسلام و مسجد الاقصی می‌باشد.

به گزارش مصاف به نقل از شیعه نیوز، گروه های توطئه گر علیه نظام سوریه و در راس آنها عربستان پس از اینکه با نقشه های مختلف به اهداف خود نرسیدند علنا  اقدام به اجرای یک اقدام کثیف دست زدند تا شاید ورق جنگ در سوریه را به نفع خود برگردانند این اقدام همان کشتار طایفه ای است. 

منابع اگاه و موثق در گفتگو با "المنار" اعلام کرده اند سازمان های اطلاعات سعودی تعدادی از تروریست های خود را فقط برای آموزش دیدن در کشتارها و جنایت های طائفه ای اختصاص داده و تا کنون چندین گردان در این خصوص مجهز شده اند ،از جمله آخرین جنایت های انجام شده به دست همین گردان های خاص می توان به شهادت دهها شیعه در روستای "معان" سوریه اشاره کرد. 

این منابع افزودند: سعودی برای اینکه متهم به پشتیبانی از گروه تروریستی موسوم به جبهه اسلامی نشود این گردان های خاص را باا سامی دیگری نامگذاری نموده است از جمله آنها گردان "جند الاقصی" است ، گردانی که حتی نام آن توهینی به اسلام و مسجد الاقصی می باشد مسجدی که تقریبا هر روز از سوی رژیم اشغالگر اسراییل مورد هتک حرمت قرار می گیرد. 

تحلیل گران متخصص در خاورمیانه معتقدند ملت سوریه اینگونه کشتارهای فرقه ای را نخواهد پذیرفت و نظام سعودی و هم پیمانانش با اینگونه جنایت ها نخواهند توانست ملت سوریه را بر اساس مذهب و فرقه تحریک کنند تا آنها نیز برای تلافی به این امر روی آورند و این ملت تا ریشه کردن کردن تروریست به مبارزه خود ادامه می دهد . 

کلید واژه های مطلب: گردان   جندالاقصی،   جلادان   شیعه   کش   آموزش   دیده   توسط   سردمدار   وهابیت      shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.