انهدام پایگاه داعش در صلاح الدین عراق

انهدام پایگاه داعش در صلاح الدین عراق shia muslim                   
خبرگزاری تسنیم: برخی منابع امنیتی در عراق اعلام کردند که ارتش این کشور با همکاری نیروهای بیداری موفق شد طی عملیات گسترده ای در شمال استان صلاح الدین یکی از پایگاه‌های داعش را منهدم کند.
به گزارش مصاف به نقل از عراق القانون، برخی منابع امنیتی در عراق اعلام کردند که ارتش این کشور موفق شده است طی عملیات گسترده خود در شمال استان صلاح الدین یکی از پایگاه های داعش را منهدم کند.
یک منبع عراقی در گفتگو با پایگاه اینترنتی عراق القانون اعلام کرده است که نیروهایی متشکل از ارتش عراق و نیروهای بیداری یک پایگاه داعش در روستای "الحکنه" در استان صلاح الدین را منهدم کردند.
از سوی دیگر عبدالامیر الزیدی فرمانده عملیات دجله عراق گفت: تروریست‌های داعش در منطقه السعدیه در 60 کیلومتری شمال شرق بعقوبه طی درگیری با ارتش متحمل شکست سنگینی شده‌اند. نبرد به‌طور کامل پایان یافته است و داعش تلفات زیادی داشته است.
وی افزود: نیروهای امنیتی موفق به خنثی سازی بزرگ‌ترین طرح تروریستی داعش در دیالی شدند. هدف داعش ایجاد بی‌ثباتی امنیتی در یک منطقه استراتژیک و مهم از نظر جغرافیایی بود که با شکست روبه‌رو شد.
الزیدی تأکید کرد: نیروهای امنیتی عراق در حال حاضر تروریست‌هایی را که فرار کرده‌اند و در برخی مناطق مخفی شده‌اند تحت تعقیب قرار می‌دهند. ما از ساکنان می‌خواهیم که همکاری مثبتی با نیروهای امنیتی داشته باشند.

کلید واژه های مطلب: انهدام   پایگاه   داعش   در   صلاح   الدین   عراق   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.