هراس رژیم صهیونیستی از نیروی دریایی حماس و حزب الله/ مانور نظامی اسرائیل برای مقابله با نیروهای مقاومت

هراس رژیم صهیونیستی از نیروی دریایی حماس و حزب الله/ مانور نظامی اسرائیل برای مقابله با نیروهای مقاومت shia muslim                   
رشد بسیار چشمگیر نیروی دریایی مقاومت حماس و حزب الله، نیروی دریایی رژیم صهیونیستی را به اجرای مانور نظامی بزرگ واداشت.

به گزارش مصاف، نیروی دریایی رژیم اسرائیل هفته گذشته با اجرای مانوری نظامی مقابله با نیروی دریایی حماس و حزب الله را از طریق تمرین برای غرق کردن کشتی های آنها و مجبور کردن نیروهای مقاومت به ترک این کشتی ها و نیز واگذاشتن سربازان صهیونیست در دریا هنکام درگیری های شدید تا زمان رسیدن نیروهای نجات اسرائیل آزمایش کردند.

روزنامه صهیونیستی "معاریو" صبح جمعه فاش کرد که نیروی دریایی رژیم صهیونیستی، هفته گذشته برای اولین بار مانوری نظامی متشمل بر چند سناریو را اجرا کرده است که مهمترین آن، تمرین غرق کردن کشتی های وابسته به نیروی دریایی حماس و یا حزب الله و نیز مجبور کردن این نیروهای به ترک کشتی های خود در دریا بوده است.

روزنامه "معاریو" افزود: "این مانور همچنین، تمرین رها سازی احتمالی کشتی های جنگی و سربازان اسرائیلی در دریا به هنگام شرایط سخت و تا زمان رسیدن نیروهای نجات برای آنها را نیز شامل شد.

پیش بینی ها و تخمین های فرماندهان رده بالای رژیم صهیونیستی نشان می دهد که کماندوهای نیروی دریایی حماس، روند روبه رشد بسیار چشم گیری را در دوره اخیر داشته اند و نیروی دریایی رژیم صهیونیستی از نتایج حملات نیروی دریایی حماس به سواحل "زیکیم"  در جنگ گذشته عبرت گرفته است؛ رژیم صهیونیستی می داند که نیروهای دریایی حماس برای حملات جدید از طریق دریا برنامه ریزی کرده اند.

گفتنی است نیروهای کماندوی گردان های عزالدین قسام، شاخه نظامی حماس، اعم از چهار نیروی شهادت طلب، در روز اول جنگ گذشته رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه در تابستان گذشته، توانستند به پایگاه نیروی دریایی اسرائیل در سواحل "زیکیم" واقع در جنوب شهر "عسقلان" در سرزمین های اشغالی نفوذ کنند.

این نیروهای شجاع حماس که به لانچرهای ضد زرهی مدل "لاو"، بمب های چسبنده، تیربار، و بمب های دست ساز مجهز بودند، چندین ساعت به درگیری با سربازان رژیم اشغالگر صهیونیستی ادامه دادند و موفق شدند تا پس از کارگذاری یک بمب در یکی از تانک های "مرکاوا"ی اسرائیل در حین درگیری، این تانک را منفجر کنند.

منبع: شبستان

کلید واژه های مطلب: هراس   رژیم   صهیونیستی   از   نیروی   دریایی   حماس   و   حزب   الله      مانور   نظامی   اسرائیل   برای   مقابله   با   نیروهای   مقاومت   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.