ورود گسترده شهرک نشینان صهیونیست به مسجد الاقصی

ورود گسترده شهرک نشینان صهیونیست به مسجد الاقصی shia muslim                   
گروهی از شهرک نشینان صهیونیست به بهانه سالروز تخریب معبد موهوم وارد مسجد الاقصی شدند.

به گزارش مصاف، گروه زیادی از شهرک نشینان صهیونیست روز یکشنبه از طریق دروازه باب المغاربه وارد مسجد مبارک الاقصی شدند.

تعدادی از افسران صهیونیستی و عناصر یگان ویژه در صحن های مسجد الاقصی مستقر شدند تا امنیت شهرک نشینان صهیونیست در جریان ورود به این مسجد به مناسبت سالروز تخریب معبد موهوم را تامین کنند.

در همین راستا، شخصیت های ملی و مذهبی قدس و فلسطین اشغالی خواستار مقابله با ورود و تجاوزات صهیونیست ها به مسجد الاقصی شده بودند.

منابع قدس اشغالی گزارش دادند که پلیس صهیونیستی شمار زیادی از عناصر خود را در خیابان ها و کوچه پس کوچه های بخش قدیمی قدس مستقر کرده بود تا زمینه برگزاری راهپیمایی بزرگ شهرک نشینان صهیونیست از غرب قدس در ساعات نیمه شب را فراهم آورد.

پلیس همچنین اعلام کرده است که تعداد زیادی از خیابان های اطراف بخش قدیمی قدس را خواهد بست تا شمار بیشتری از شهرک نشینان تندروی صهیونیست بتوانند در مراسم سالروز تخریب معبد موهوم شرکت کنند.

در همین راستا، شمار زیادی از نظامیان صهیونیست در اطراف شهر قدس مستقر شده اند تا افرادی را که بدون داشتن مجوز سعی در ورود به آن داشته باشند و نیز ساکنان قدس را به بهانه نداشتن مجوزهای لازم بازداشت کنند.

این ورود گسترده شهرک نشینان صهیونیست به مسجد الاقصی به بهانه سالروز تخریب معبد موهوم صورت می گیرد و آنها قصد برگزاری راهپیمایی بزرگ در این مسجد را دارند.

منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: ورود   گسترده   شهرک   نشینان   صهیونیست   به   مسجد   الاقصی   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.