درس مسلمان کشی مدیر دانشگاهی در آمریکا: بیایید با کشتار مسلمانان درس سختی به آنها بدهیم!

درس مسلمان کشی مدیر دانشگاهی در آمریکا: بیایید با کشتار مسلمانان درس سختی به آنها بدهیم! shia muslim                   
مدیر یکی از دانشگاه‌های آمریکا از مردم این کشور خواست تا سلاح به دست گیرند و با کشتار مسلمانان، درس سختی را به آنها بدهند.

به گزارش مصاف، مدیر یکی از دانشگاه های آمریکایی که نه اسم خود او و نه اسم دانشگاه مذکور برده نشده است، از آمریکایی ها خواست تا سلاح به دست گیرند و با کشتار مسلمانان، درس سختی را به آنها بدهند.

این مدیر دانشگاه آمریکایی که در نوار ویدئویی منتشر شده در شبکه های ارتباط جمعی ظاهر شده است ، از عملیات تیراندازی در کالیفرنیا و ناتوانی پلیس آمریکا در مقابله با آنچه روی داده سخن می گوید.

او با انتقاد از سخنان "باراک اوباما" –رئیس جمهور آمریکا- در رابطه با اینکه حل معضل تیراندازی در آمریکا، اعمال محدویت برای حمل سلاح است گفت: "اگر در لحظه و مکان حادثه، مردم با خود چیزی را داشتند که من اکنون در جیب پشتی خود دارم، یعنی اگر آنها یک "کلت" داشتند، هرگز چنین اتفاقی رخ نمی داد."

او افزود: "آیا اکنون خارج کردن سلاح برای من غیر قانونی است؟ اگر مردم با خود سلاح داشته باشند، می توانند این مسلمانان را پیش از آنکه به سمت ما بیایند و ما را بکشند، آنها را بکشند."

این مدیر دانشگاه آمریکایی روبه سمت حاضرین کرد و گفت: "از همه شما می خواهم تا سلاح در اختیار داشته باشید و ما به شما نحوه استفاده از آن را به صورت رایگان آموزش می دهیم. بیایید به مسلمانان اگر در اینجا حضور یافتند، درسی سخت بدهیم."

منبع: شبستان

کلید واژه های مطلب: درس   مسلمان   کشی   مدیر   دانشگاهی   در   آمریکا      بیایید   با   کشتار   مسلمانان   درس   سختی   به   آنها   بدهیم      shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.