۶۰ حمله هوایی صهیونیست‌ها به غزه در یک شب

۶۰ حمله هوایی صهیونیست‌ها به غزه در یک شب shia muslim                   
جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در ساعات اولیه بامداد امروز دوشنبه ۶۰ بار مناطق مختلفی در باریکه غزه را بمباران کردند که در نتیجه آن شماری از شهروندان فلسطینی زخمی شدند.

به گزارش مصاف، ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه دیروز و بامداد امروز مناطقی در نوار غزه را هدف حملات گسترده هوایی و زمینی قرار داد.

اشرف قدرت سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که در این بمباران ها، یک نوجوان 17 ساله بر اثر اصابت ترکش زخمی شده و به منظور مداوا به بیمارستان اندونزیایی غزه انتقال داده شد.

جنگنده های رژیم صهیونیستی شب گذشته بیش از 60 حمله را علیه اهداف مختلفی در نوار غزه به ویژه پایگاه های نظامی گردان های قسام و دیگر گروه های مقاومت صورت دادند.

سلاح توپخانه رژیم صهیونیستی نیز حملات گسترده ای را علیه این باریکه صورت داد.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی روز گذشته مدعی شده بود که یک فروند موشک از نوار غزه به سمت شهرک صهیونیست نشین سدیروت شلیک شده است و البته هیچ خسارت و تلفاتی در پی نداشته است.

گفتنی است در حمله مجدد جنگنده های رژیم صهیونیستی به شمال نوار غزه یک پایگاه متعلق به گردان القدس و یک پایگاه گردانهای قسام هدف قرار گرفت.

رسانه های صهیونیست اعلام کردند صهیونیستهای ساکن شهرک سدیروت با شنیدن صدای انفجار در نوار غزه جشن آخر تابستان را رها کرده و از محل فرار کردند.

بر اساس این گزارش هواپیماهای شناسایی رژیم صهیونیستی از روز گذشته به طور گسترده در آسمان نوار غزه به پرواز درآمده بودند.

"ایاد البزم" سخنگوی وزارت امور داخلی غزه تأکید کرد که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی نزدیک به 60 بار به این منطقه حمله کردند، و همزمان با آن، توپخانه این رژیم مناطق شمالی غزه را زیر آتش گرفته بود.

منابع فلسطینی از شنیده شدن صدای انفجارهای شدید درنتیجه این حملات به شمال غزه، و وارد شدن خسارت‌های فراوان به مناطق هدف قرار گرفته، خبر دادند.

به گفته منابع محلی، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بارها مواضع گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس و گروهان‌های قدس شاخه نظامی جهاد اسلامی، و گردانهای المجاهدین و تیپ‌های ناصر صلاح الدین و گردان‌های ابوعلی مصطفی شاخه نظامی جبهه خلق برای آزادی بخش فلسطین در شمال غزه را هدف قرار دادند.

منبع: شبستان

کلید واژه های مطلب: ۶۰   حمله   هوایی   صهیونیست‌ها   به   غزه   در   یک   شب   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.