نیمی از زنان پلیس استرالیا در محیط کار مورد اذیت و آزار جنسی قرار می‌گیرند

نیمی از زنان پلیس استرالیا در محیط کار مورد اذیت و آزار جنسی قرار می‌گیرند shia muslim                   
گزارش جدیدی درباره امنیت محیط کار در استرالیا منتشر شد که بر اساس آن معلوم شد ۴۶ درصد زنان پلیس و ۲۰ درصد مردان پلیس فدرال مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته‌اند.

به گزارش مصاف، گزارش تازه‌ای از وضعیت پلیس فدرال استرالیا منتشر شد که بر اساس آن معلوم می‌شود حدود نیمی از زنان پلیس استرالیا در محیط کار مورد تعرض و آزار و اذیت جنسی قرار می‌گیرند.

به نوشته ای‌بی‌سی، یک گزارش مستقل درباره فرهنگ محل کار در استرالیا نشان می‌دهد، پلیس فدرال این کشور محیط امنی نه تنها برای زنان پلیس بلکه برای مردان هم امن نیست و 46 درصد زنان و 20 درصد مردان مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌گیرند.

بررسی 6 ماهه محیط کار پلیس فدرال استرالیا نشان داد که آزار و اذیت جنسی در این محیط کاری تقریبا دوبرابر متوسط کشوری است.

همچنین 62 درصد زنان پلیس و 66 درصد مردان پلیس گفته‌اند طی 5 سال گذشته در محیط کار مورد تمسخر و اذیت و زورگویی قرار گرفته‌اند.

در پی انتشار این گزارش، «اندرو کولوین» کمیسیونر پلیس فدرال استرالیا از همه کسانی که پیش از این و در حال حاضر عضو این سازمان هستند و مورد اذیت و اذیت جنسی و یا تمسخر و زورگویی قرار گرفتند، عذرخواهی کرد.

منبع: فارس

کلید واژه های مطلب: نیمی   از   زنان   پلیس   استرالیا   در   محیط   کار   مورد   اذیت   و   آزار   جنسی   قرار   می‌گیرند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.