بانوی شجاع عراقی دو داعشی را به هلاکت رساند

بانوی شجاع عراقی دو داعشی را به هلاکت رساند shia muslim                   
منابع عراقی اعلام کردند: روز گذشته (دوشنبه) یک بانوی عراقی که چادر عربی بر سر داشت، یک قبضه سلاح کمری را زیر چادر خود پنهان کرده و پس از نزدیکی به محل ایست و بازرسی در شهر "شرقاط" در استان صلاح الدین، به سوی دو تن از عناصر داعش آتش گشود و هر دو را به هلاکت رساند.

به گزارش مصاف، منابع عراقی اعلام کردند: روز گذشته (دوشنبه) یک بانوی عراقی که چادر عربی بر سر داشت، یک قبضه سلاح کمری را زیر چادر خود پنهان کرده و پس از نزدیکی به محل ایست و بازرسی در شهر شرقاط در استان صلاح الدین، به سوی دو تن از عناصر داعش آتش گشود و هر دو را به هلاکت رساند.

این حمله مسلحانه و هلاکت دو تن از تروریست های داعش، فرماندهان این گروه تروریستی را بر آن داشت تا با انتشار بیانیه ای، به عناصر خود نسبت به خطر انجام حملات مشابه، هشدار دهند.

چند روز پیش از این نیز، یک بانوی دیگر عراقی در شهر موصل، در حالیکه چادر عربی بر سر داشت، یک قبضه سلاح در زیر چادر خود پنهان کرد و توانست یکی از عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش را به هلاکت رساند.

در پی افزایش حملات بانوان چادری به عناصر این گروه تروریستی در شهر های تحت اشغال داعش، اقدامات پیشگیرانه ای از سوی سران داعش اتخاذ شده و نسبت به زنانی که چادرهای عربی بر سر می کنند، هشدار داده شده است.

گفتنی است برخی منابع خبری مدعی شده اند: گروه تروریستی داعش که پیش از این زنان را موظف به پوشاندن تمام صورت و دست ها در مجامع عمومی کرده بود، اکنون از این فتوای خود دست برداشته و پوشاندن صورت و دست ها را برای زنان ممنوع اعلام کرده است تا از خطرات احتمالی حملات آنان به عناصر خود جلوگیری به عمل آورد.

منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: بانوی   شجاع   عراقی   دو   داعشی   را   به   هلاکت   رساند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.