ترس رژیم صهیونیستی از جهانی شدن کمپین تحریم

ترس رژیم صهیونیستی از جهانی شدن کمپین تحریم shia muslim                   
وزیر امور استراتژیک و امنیت عمومی رژیم صهیونیستی برای مقابله با جهانی شدن تحریم‌های ضد اسراییلی به لندن رفت.

به گزارش مصاف، گلعاد اردان، وزیر امور استراتژیک و امنیت عمومی رژیم صهیونیستی در راستای تلاش های این رژیم برای مقابله با تحریم جهانی اسراییل به لندن رفت تا در مورد این موضوع با مقامات انگلیسی گفتگو کند.

اردان پیش از سفر به بریتانیا در این باره گفت:انگلیس تبدیل به مرکز جهانی کمپین تحریم های ضد اسراییلی شده است و من برای مقابله با این تحریم ها و غیر قانونی کردن آنها به لندن می روم.

این مسئول صهیونیست در این سفر با رهبران جامعه یهودیان و لابی ها و سازمان های صهیونیستی دیدار خواهد کرد تا در باره جنبش جهانی تحریم اسرائیل و مقابله با این جنبش گفتگو کند.

وی افزود:من با اعضای دولت انگلیس که متعهد به مقابله با تحریم های ضد اسراییلی هستم صحبت می کنم تا همکاری ما علیه این کمپین تقویت شود.

گیلعاد اردان همچنین گفت:من با مقامات دولتی و پلیس انگلیس صحیت می کنم تا جبهه ای از کشورهای دموکراتیک علیه این تهدید جهانی علیه اسراییل تشکیل دهیم.

وی خاطر نشان کرد که بخشی از این مقابله شامل اقدامات هدفمند علیه ترویج آنلاین این کمپین است.

اردان در لندن همچنین با «ساجد جاوید» وزیر ارتباطات انگلیس دیدار می کند تا در خصوص دولت های محلی در این کشور که رژیم صهیونیستی را تحریم کرده اند،گفتگو کند.

وی همچنین برای صحبت در خصوص تحریم و اقدامات ضد اسرائیلی در دانشگاههای انگلیس و همچنین تقویت روابط دانشگاهی میان اسرائیل و انگلیس با «جو جانسون» وزیر علوم گفتگو خواهد کرد.

منبع: شبستان

کلید واژه های مطلب: ترس   رژیم   صهیونیستی   از   جهانی   شدن   کمپین   تحریم   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.