ای ضاحیه منتظر لاشه‌های بی سر باش

ای ضاحیه منتظر لاشه‌های بی سر باش shia+muslim                   
یکی از چهره‌های افراطی و تندروی سلفی‌ها در شبکه اجتماعی ساکنان ضاحیه جنوبی بیروت را که اکثریت ساکنان آن از شیعیان هستند به ذبح و حملات انتحاری تهدید کرده است.

به گزارش مصاف به نقل از خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ «شادی المولوی» یکی از چهره‌های افراطی و تندروی سلفی‌هاست که ارتباط تنگاتنگی با سلفی‌های سوریه دارد.

وی بارها مردم طرابلس لبنان را علیه نظام «بشار اسد» رییس جمهور سوریه تحریک کرده است که با عکس‌العمل علوی‌های مقیم طرابلس که از دولت بشار اسد حمایت می‌کنند روبرو شده است.

مدتی پیش دادگاه لبنان به دلیل تلاش شادی المولوی برای ایجاد فتنه مذهبی در طرابلس دولت لبنان حکم بازداشت وی را صادر کرد که طرفداران وی با حمایت عربستان به مناطق علوی نشین حمله کردند که سرانجام از زندان آزاد شد.

شادی المولوی روز گذشته اهالی ضاحیه جنوبی بیروت را بار دیگر آماج حملات خود قرار داد.

این مزدور سلفی در شبکه اجتماعی تویتر ساکنان ضاحیه جنوبی بیروت را که اکثریت ساکنان آن از شیعیان هستند به ذبح و حملات انتحاری تهدید کرده است.

وی در صفحه تویتر خود نوشت: ای ضاحیه منتظر لاشه‌های بی سر باش...اشک بریز و این را هدیه‌ای از یبرود (منطقه ای در سوریه) بدان... قبر خود را در یبرود بکن...

                          

وی همچنین چندی پیش در صفحات اجتماعی اقدام به انتشار تصویری از مراسم وداع خود با دوستان و آشنایان کرده است.

                   

فعالان اجتماعی و رسانه ای در واکنش به این اقدام با معرفی کردن «شادی المولوی» به عنوان یک تروریست واقعی نسبت به بروز انفجاری دیگر در مناطق جنوبی لبنان هشدار داده‌اند.

گفتنی است که نیروهای ارتش سوریه و مجاهدان حزب‌الله لبنان چند روزی است که تروریست‌های تکفیری را در منطقه "یبرود" واقع در ریف دمشق سوریه، محاصره کرده‌اند و ضربات سنگینی را به آنها وارد کرده‌اند.

کلید واژه های مطلب: ای   Ø¶Ø§Ø­ÛŒÙ‡   Ù…نتظر   Ù„اشه‌های   Ø¨ÛŒ   Ø³Ø±   Ø¨Ø§Ø´   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.