26 بانوی شهید را بشناسید

26 بانوی شهید را بشناسید shia+muslim                   
اظهار داشت: معرفی سبک زندگی شهدای زن، تبیین ایثار و فداکاری زنان در مسیر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و تأثیرگذاری آنان در ثبات و دفاع از انقلاب اسلامی از مهم‌ترین اهداف ساخت این مجموعه است.

مستند ˈَسی ماهˈ با محوریت معرفی 26 شهید زن ایران اسلامی به ویژه شهدای زن شاخص، جمعه از ساعت 15:30 دقیقه از شبکه دوم سیما پخش می شود.
به گزارش مصاف به نقل از ایرنا، تهیه کننده این مجموعه در خصوص مستند مزبور گفت: این مجموعه 30 قسمتی که در قالب مستند نمایشی تهیه شده به معرفی زندگی نامه و نحوه شهادت 26 شهید زن می پردازد.

ˈمحمد رفعتی ˈ با بیان اینکه این مجموعه به همت دبیرخانه کنگره ملی هفت هزار شهید زن ساخته شده است،گفت: در این سریال مستند سه بازیگر نقش آفرینی می کنند که به نوعی قصد معرفی شهدا و شناخت آنها را دارند و محتوای این مجموعه پشت صحنه و روایتی از آنچه بر آنان می گذرد، است.

رفعتی که در کارنامه کاری خود تهیه کنندگی مجموعه های ˈ فیروزهˈ، ˈپابوسˈ و ˈراه آرامشˈ را دارد در خصوص هدف از ساخت این سریال اظهار داشت: معرفی سبک زندگی شهدای زن، تبیین ایثار و فداکاری زنان در مسیر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و تأثیرگذاری آنان در ثبات و دفاع از انقلاب اسلامی از مهم ترین اهداف ساخت این مجموعه است.

کلید واژه های مطلب: 26   Ø¨Ø§Ù†ÙˆÛŒ   Ø´Ù‡ÛŒØ¯   Ø±Ø§   Ø¨Ø´Ù†Ø§Ø³ÛŒØ¯   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.