80 تروریست در جنوب پاکستان بازداشت شدند

80 تروریست در جنوب پاکستان بازداشت شدند shia muslim                   
پلیس پاکستان اعلام کرد: در عملیات‌های روز پنجشنبه نیروهای امنیتی در شهر «کراچی» مرکز ایالت سند در جنوب این کشور 80 نفر تروریست از جمله چند نفر از اعضای گروه‌های غیرقانونی بازداشت شدند.

به گزارش مصاف به نقل از ایرنا، بر اساس گزارش پلیس، بیش از 25 مظنون به اقدامات تروریستی در این عملیات ها در منطقه «عطا الرحمان گوت» بازداشت و نیروهای امنیتی موفق به کشف مقادیر زیادی مهمات و سلاح شدند.

پلیس کراچی همچنین اعلام کرد: نیروهای تکاور در مناطق مختلف این شهر 55 نفر دیگر از جمله چند شبه نظامی وابسته به گروه های غیرقانونی را بازداشت کردند.

در عملیات گسترده نیروهای امنیتی پاکستان در مناطق مختلف شهر کراچی علیه گروه های تروریستی، عوامل قتل های هدفمند وابسته به گروه های افراطی و غیرقانونی نیز بازداشت شدند.

دولت پاکستان از اواخر مرداد ماه گذشته عملیات برنامه ریزی شده ای را علیه گروه های تروریستی، افراط گرایان، عاملان قتل های هدفمند، آدم ربایان و اخاذان در شهر بندری کراچی آغاز کرده است.

انفجار بمب، افزایش خشونت های فرقه ای و قتل های هدفمند در کراچی در ماه های گذشته افزایش چشمگیری داشته به طوری که کمیسیون حقوق بشر پاکستان اعلام کرد: سال 2013 میلادی مرگبارترین سال برای مردم کراچی بوده و در طول این سال، سه هزار و 251 پاکستانی در جریان خشونت های سیاسی و قتل های هدفمند تروریستی با انگیزه های فرقه ای کشته شدند.

کلید واژه های مطلب: 80   تروریست   در   جنوب   پاکستان   بازداشت   شدند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.