موج جدید عملیات‌های مقاومتی در مطبوعات اسرائیلی؛ صهیونیست‌ها ترسیده‌اند

موج جدید عملیات‌های مقاومتی در مطبوعات اسرائیلی؛ صهیونیست‌ها ترسیده‌اند shia muslim                   
دور جدید عملیات‌های شهادت‌طلبانه در بخش‌های مختلف کرانه باختری و قدس اشغالی، بیم و هراس به جان صهیونیست‌ها انداخته است و دنبال راه‌حلی برای نجات آن هستند.

به گزارش مصاف، از هفته گذشته شاهد بازتاب عملیات‌های شهادت‌طلبانه جوانان فلسطینی در رسانه‌ها هستیم و گزارش‌ها حکایت از نگرانی شدید صهیونیست‌ها دارد.

اسرائیل هیوم: ترس و نگرانی به جان موسسات امنیتی اسرائیل افتاده

روزنامه «اسرائیل هیوم» در گزارشی در همین باره نوشت با بازگشت موج عملیات‌های شهادت‌طلبانه در کرانه باختری و قدس اشغالی نگرانی صهیونیست‌ها روز به روز بیشتر می‌شود و این موضوع تقریبا از یک هفته پیش ترس و نگرانی را به جان موسسات امنیتی اسرائیلی انداخته است به ویژه اینکه اعیاد یهودی نیز در ابتدای ماه آینده آغاز می شوند.

در ادامه این گزارش آمده است موسسات امنیتی فهمیده‌اند که اکنون در اوج عملیات‌های جدید بعد از یک آرامش چند ماهه هستند ، عملیات‌های جدید که اغلب آنها در قدس و الخلیل انجام می‌شود موازنه را تغییر داده است. ارتش اسرائیل با تقویت و افزایش نیروهایش در کرانه باختری به این موضوع واکنش نشان داد.

یدیعوت آحارونوت: تل‌آویو هنوز راه حلی برای این عملیات‌ها پیدا نکرده

«ایتان هابر» تحلیلگر روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» نیز در این باره نوشت: اسرائیل از جنگ‌های کوچک و بزرگ علیه تروریسم –به تعبیر وی- بیرون آمده است از زمانی که «آرییل شارون» راه‌حل نظامی را اختراع کرد، دهها فلسطینی بازداشت شدند و صدها خانه تخریب شدند اما تل‌آویو هنوز راه حلی برای این عملیات‌ها پیدا نکرده است.

وی افزود: هزاران پلیس و نظامی در کوچه‌های قدس و الخلیل دلیل بر سی سال تروریسم است.

هاآرتص: هفته‌های آینده شاهد موج جدید عملیات علیه نیروهای اسرائیلی خواهد بود

روزنامه «هاآرتص» هم در پرداخت این موضوع نوشت: گزارش‌های اطلاعاتی حاکی از آن است که هفته‌های آینده شاهد موج جدید عملیات علیه نیروهای ما خواهد بود.

«عاموس هرئیل» تحلیلگر هاآرتص اعلام کرد: ویژگی‌ها و مشخصات در دور جدید بسیار شبیه به دور قبلی است: عملیات پشت عملیات. دیگر نمی‌توان با ابزارهای قبلی مانند هماهنگی امنیتی یا نظارت بر شبکه های اجتماعی جلوی این عملیات‌ها را گرفت.

گروه‌های مقاومتی فسلطینی از افزایش عملیات‌ها استقبال کرده‌اند و خواهان ادامه آن شده‌اند.


منبع: فارس

کلید واژه های مطلب: موج   جدید   عملیات‌های   مقاومتی   در   مطبوعات   اسرائیلی؛   صهیونیست‌ها   ترسیده‌اند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.