لقب جالب صهیونیست‌ها به سیدحسن‌نصرالله

لقب جالب صهیونیست‌ها به سیدحسن‌نصرالله shia muslim                   
مشاور عالی فرماندهی نیروی قدس سپاه گفت: صهیونیست‌ها به سیدحسن نصرالله «السید الصادق» می‌گویند، یعنی مرد راستگویی که وقتی سخنی می‌گوید، بلوف نمی‌زند

به گزارش مصاف به نقل از فارس -سردار مسجدی مشاورعالی فرماندهی نیروی قدس سپاه در یادواره شهدای روستای غنی آباد گفت: یک زمانی به دلایل امنیتی از بردن نام سپاه قدس پرهیز می کردیم اما اکنون با افتخار اعلام می کنیم که از سرابازان «حاج قاسم سلیمانی» هستیم، چهره ای که امروز بین المللی شده و ابرقدرت های جهان به خوبی او را می شناسند.

وی سپس با اشاره به آیه 169 سوره آل عمران که شهدا را «عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ» می نامد، خطاب به خانواده شهدا گفت: خوشحال باشید که شهیدی را در راه اسلام و انقلاب تقدیم کرده اید و آن ها در روز جزا برگه عبور شما خواهند بود و ان شا ءالله شفاعت ما را خواهند کرد.

این رزمنده دوران دفاع مقدس سپس به بیان روحیه دلاوری و فداکاری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و شباهت رزمندگان حزب الله پرداخت و افزود: تا قبل از انقلاب اسلامی، صهیونیست ها در هر جنگی که با کشورهای اسلامی داشتند، پیروز از میدان بیرون آمدند و مناطقی از آن سرزمین را به خودشان ملحق کردند، نظیر بخش هایی از بلندی های جولان، جنوب لبنان و صحرای سینا. اما بعد از انقلاب در جنگ 33 روزه با حزب الله لبنان، نتیجه طور دیگری رقم خورد.

فرمانده سابق قرارگاه رمضان افزود: صهیونیست ها قصد داشتند با انهدام یکهزار هدف حیاتی در حزب الله آن را برای همیشه از بین ببرند، ضمن اینکه هدف دوم آن ها تصرف جنوب لبنان و الحاق آن به سرزمین های اشغالی بود. اما با وجود تجهیزات پیشرفته نظامی نظیر تانک های مرکاوا و حتی هدف قرار دادن شبکه تلویزیونی المنار (متعلق به حزب الله) راه به جایی نبردند. در عوض موشک های حزب الله یکی پس از دیگری صهیونیست ها را هدف قرار داد.

وی ادامه داد: صهیونیست ها به سیدحسن نصرالله «السید الصادق» می گویند، یعنی مرد راستگویی که وقتی سخنی می گوید، بلوف نمی زند! بنابراین وقتی سیدحسن نصرالله گفت ما حیفا و مابعدبعد آن -یعنی تل آویو- را می زنیم، حساب کار دستشان آمد و دست به دامان سازمان ملل شدند و درخواست آتش بس کردند. یعنی برای اولین بار به شکست اعتراف کردند.

سردار مسجدی با اشاره به دومین شکست رژیم صهیونیستی در جنگ 22 روزه گفت: فلسطین این مقاومت را از رزمندگان ما آموخته است. امروز ما در دنیا تنها نیستیم و دل های ملت های بسیاری با ماست و این ثمره خون هایی است که شهدای گرانقدر نظیر شهیدان کلهر و سیری تقدیم کرده اند.

در ابتدای این مراسم، سردار منصور حاج حسین کلهر برادر شهید ناصر حاج حسین کلهر ضمن خوشامدگویی به حاضران درباره شهدای روستای غنی آباد گفت: این روستای کوچک شهیدان هاشم کلهر (متولد 1341، شهادت: منطقه جفیر در 21 سالگی)، ناصر حاج حسین کلهر (متولد 1337، شهادت: جزیره مجنون در 25 سالکی) و محمد سیری (متولد 1338، شهادت: ماووت عراق در 28 سالگی) را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

وی ادامه داد: طایفه کلهر که در مناطق اطراف تهران نظیر شهرری، مسگرآباد، صالح آباد، شهریار، باباسلمان و ... پراکنده هستند، در مجموع 53 شهید تقدیم انقلاب کرده اند. آخرین این شهدا، جانباز شیمیایی و اهداکننده عضو «محمدحسن کلهری» بود که مهرماه امسال به دیدار حضرت حق شتافت.

در بخش پایانی این مراسم که با سالروز ولادت حضرت زینب(س) همراه بود، از مادران شهدای روستای غنی آباد تجلیل به عمل آمد. بانو منیر کلهر مادر شهید محمد سیری مورد تقدیر قرار گرفت. همچنین یاد مادر شهید ناصر حاج حسین کلهر که برای تفحص پیکر فرزندش 13 سال انتظار کشید و مرداد امسال به فرزند شهیدش پیوست و نیز یاد مادر شهید هاشم کلهر (که بارها از ناحیه سر، صورت، پا و دست ها مجروح شده بود) گرامی داشته شد

کلید واژه های مطلب: لقب   جالب   صهیونیست‌ها   به   سیدحسن‌نصرالله   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.