۲۵ شهید و زخمی در نتیجه حمله انتحاری به عزاداران حسینی در بغداد

۲۵ شهید و زخمی در نتیجه حمله انتحاری به عزاداران حسینی در بغداد shia muslim                   
فرماندهی عملیات بغداد از کشته و زخمی شدن شماری از شهروندان عراقی در نتیجه حمله انتحاری به موکب عزاداران حسینی خبر داد.

به گزارش مصاف، فرماندهی عملیات بغداد صبح امروز (شنبه) با صدور بیانیه ای اعلام کرد که یک فرد انتحاری به موکب عزاداران حسینی در منطقه «الاسکان» در غرب پایتخت این کشور حمله کرده و در نتیجه آن نیز شماری از شهروندان غیر نظامی کشته و زخمی شدند.

بر اساس این گزارش، در بیانیه فرماندهی عملیات بغداد در این باره آمده است: یک فرد انتحاری امروز خود را به روی یک موکب حسینی در پایین پل «جابر ابن حیان» در نزدیکی منطقه الاسکان بغداد منفجر کرد که به کشته و زخمی شدن شماری از شهروندان منجر شد.

فرماندهی عملیات بغداد در بیانیه خود همچنین آورده است: یک نیروی امنیتی، محل حادثه را به محاصره درآورده و از نزدیک شدن به آن جلوگیری کرده در حالی که خودروهای اورژانس نیز به سرعت راهی آن جا شدند تا زخمی ها را برای معالجه به یک بیمارستان نزدیک و اجساد قربانیان را نیز به پزشکی قانونی منتقل کنند.

در همین حال، شبکه خبری بی بی سی عربی گزارش داد که در نتیجه انفجار انتحاری در چادر عزاداری در غرب بغداد، هشت غیر نظامی جان خود را از دست داده و ۱۷ تن دیگر نیز زخمی شدند.

منبع: شفقنا

کلید واژه های مطلب: ۲۵   شهید   و   زخمی   در   نتیجه   حمله   انتحاری   به   عزاداران   حسینی   در   بغداد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.