تبیین «حقیقت اسلام» در تلویزیون ونزوئلا

تبیین «حقیقت اسلام» در تلویزیون ونزوئلا shia muslim                   
در راستای بهره‌برداری از ظرفیت شبکه‌های رادیو تلویزیونی ونزوئلا و به منظور معرفی اسلام و ایران، برنامه «حقیقت اسلام» از تلویزیون «ویوه» این کشور پخش شد.

به گزارش مصاف، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در ادامه فعالیت‌های رایزنی فرهنگی كشورمان در ونزوئلا و بر اساس توافق حاصله با مدیران شبکه تلویزیونی «ویوه» برای حضور افراد اندیشمند و متخصص (معرفی‌شده توسط رایزنی فرهنگی ایران) در برخی از میزگردها و برنامه‌های آن، شیخ سهیل اسعد، استاد علوم حوزوی در ویژه‌برنامه «گفت‌وگوی دانایی‌ها» حضور یافت.

وی در این برنامه با موضوع «حقیقت اسلام» شرکت کرد و به توضیح و تشریح مبانی معرفتی دین مبین اسلام و تبیین دیدگاه‌های آن نسبت به انسان و حیات دنیوی و اخروی پرداخت.

شیخ سهیل اسعد، در این برنامه مردم را به تحقیق و تدقیق بیشتر درباره اسلام راستین (از طریق منابع و مراجع واقعی آن و به دور از فضاسازی‌های جوامع غربی درباره اسلام و مسلمانان) و پرهیز از هرگونه پیش‌داوری فراخواند.

تببیین موضوع به زبان ساده و از منظر یک فرد آمریکای لاتینی که به اسلام گرویده است، از امتیازات شیخ سهیل اسعد است که باعث جذب بیشتر مخاطب و تأثیرگذاری بیشتر کلام او در مخاطبین بومی می‌شود.

برنامه «گفت‌وگوی دانایی‌ها» روزهای دوشنبه تا پنجشنبه هر هفته از ساعت ۱۲ تا ۳۰/۱۲ به وقت کاراکاس از شبکه «ویوه» پخش می‌شود و بیشترین مخاطبین آن نیز اقشار فرهنگی و دانشگاهی جامعه محسوب می‌شوند.

منبع: ایکنا

کلید واژه های مطلب: تبیین   «حقیقت   اسلام»   در   تلویزیون   ونزوئلا   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.